Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσωποπαγής Κυριαρχία και Τελετουργική Ρουτίνα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dark_Explorer, στις 18 Φεβρουαρίου 2019.

  1. skia

    skia Contributor

    Καλημέρα. Η χρήση της λέξης έγινε χάριν ευκολίας κι όχι με σκοπό να φανώ αγενής προς το πρόσωπό σου. Τώρα αν το post μου δεν κάνει ως απάντηση στο νήμα σου μπορώ να το διαγράψω.
    Ευχαριστώ κι εγώ.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όταν αναφέρεσαι σε υ, βάζεις ουδέτερο.
    Δε με ενδιαφέρει να γίνει σκυταλοδρομία εδώ. Ήμουν ξεκάθαρη.
    Μένει εδώ το ζήτημα. Ελπίζω να είναι εμφανές πλέον και το περιεχόμενο του νήματος προς έτερα πρόσωπα ώστε να κυλήσει ομαλά.
    Ευχαριστώ και πάλι. Καλή συνέχεια.
     
  3. skia

    skia Contributor

    Καλή συνέχεια και σε σένα  
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Ένα πράγμα που μου έχει μάθει η ζωή μου και οι εμπειρίες μου είναι να βασίζομαι στα πόδια μου. Μα εξελίσσω τον εαυτό μου για εμένα για να είμαι εγώ ψυχικά και σωματικά ήρεμη και υγιής.