Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 23 Μαρτίου 2008.

?

Προτιμώ να γαμάω... (poll για άντρες)

  1. Μουνί

    48 vote(s)
    31,0%
  2. Κώλο

    55 vote(s)
    35,5%
  3. Στόμα

    32 vote(s)
    20,6%
  4. Βυζιά

    1 vote(s)
    0,6%
  5. Άλλο (εξηγήστε)

    9 vote(s)
    5,8%
  6. Δεν μ' αρέσει να γαμάω

    10 vote(s)
    6,5%
  1. Lavrentis

    Lavrentis New Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Τι μουνί, τι κώλος, τι στόμα, ούτε στον ύπνο μου. Εγώ παιδιά έχω να γαμήσω από τον καιρό του Νώε. Δεν είναι ότι δεν θέλω, αλλά να, δεν μου κάθεται καμία. Δεν νομίζω ότι φταιει το παρουσιαστικό μου γιατί, εντάξει, βασικά δεν είμαι και μοντέλο, έχω κάποιες ατέλειες στο σώμα και στο πρόσωπο αλλά δεν είμαι και unvlepable (από το στερητικό un και το βλέπεται δηλαδή πού δεν βλέπεται με τίποτα). Οπότε λεω τώρα εγώ με το μυαλό μου, κάτι άλλο θα τρέχει. Μάλλον η συμπεριφορά μου θα φταιει ή ότι δεν προσπαθώ αρκετά.

    Στην αρχή δεν με πείραζε, ήταν και το εγωιστικό στην μέση, έλεγα ‘’Ντάξει, δεν πειράζει να γλιτώσω λίγο από τις καριόλες’’ αλλά τώρα μετά από 4μιση χρόνια αρχίζει να με επηρεάζει. Μου έχει λείψει λίγο η θηλυκή ζεστασιά. Τι να κάνω? Μήπως είμαι γκέις και δεν το έχω πάρει χαμπάρι? Η αγαμία έχει τέτοια συμπτώματα?

    Πριν χωρίσω με το Μαράκι δεν είχα τέτοια προβλήματα αλλά δεν πήγαινε άλλο να την γαμάει όλη η γειτονία και εμένα να μου λεει πως έχει περίοδο.
     
  2. Re: Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Αγαπητέ Lavrentis , θέλω να σου επισημάνω κάτι αν μου επιτρέπεις. 
    Αυτό που επιχειρείς να κάνεις το έχουν κάνει άλλοι πριν πολύ καιρό και θα έλεγα ότι το έκαναν με μεγαλύτερη επιτυχία από εσένα και σαφώς με περισσότερη φαντασία και πειστικότητα.
    Υπάρχουν εδώ μέσα παλιές καραβάνες και αν θες να σπάσεις πλάκα θα σε συμβούλευα να στήσεις κάτι πιο πρωτότυπο και πιο πειστικό επειδή σε τα μας ετούτα δεν πιάνουν. Δεν βλέπεις ότι κανένας δεν τσίμπησε; Ούτε καν οι νέοι.  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Για να έχεις επιτυχίες στο αντίθετο φύλο δήλωσε ανικανότητα. Θα κάνει τα πάντα για να σε διαψεύσει
     
  4. Lavrentis

    Lavrentis New Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Ευχαριστώ, για τα σχόλια σου, δεκτή κάθε κρητική, μας κάνει άλλωστε καλύτερους ανθρώπους. Έχεις απόλυτο δίκιο Cornillios. Δεν τσιμπάει καμία. Μάλλον μου λείπει η πειστικότητα και η σοβαρότητα όπως επισήμανες. Θα αλλάξω προσέγγιση στο θέμα και θα ξαναπροσπαθήσω, πού θα μου πάει? Θα τα καταφέρω, σοβαρότητα να αποπνέουν τα γραφτά μου και δημοφιλής να γίνω.
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Κάτω από αυτές τις συνθήκες, ένα στόμα που ξέρει τι να κάνει.   

    Ειδάλλως, ανάλογα το άτομο και το timing.
     
  6. DomDimi

    DomDimi New Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Όλα ωραία είναι και κανένα δεν πρέπει να παραμελήται.
    51% στοματάκι (γι αυτό και το ψηφισα)
    49% κόλο.
    Ξεκίνημα από στόμα ... μετά μουνάκι ... σκίσιμο κόλου και τελείωμα στο στόμα.
    Είτε με γλυκό 69 είτε χομένο βαθυά γονατιστή και να πνύγεται.
    Άλλωστε με το στόμα μπορείς να τελειώσεις παντού, στίθος, φάτσα, μέσα, να πιπιλάει αρχίδια και να στον παίζει...
    Κόλο όμως πάντα χωρίς λυπαντικό να μπαίνει αργά και βασανιστικά να τσιτώνει το πετσάκι...   
     
  7. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Δεν ξέρω παιδιά αλλά σαν το κώλο δεν έχει,χρόνια είναι αυτό το σημείο που με ανάβει περισσότερο.
     
  8. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Μουνί, και άμα αντέχει η γκόμενα, πάμε και για κώλο. Υγρά, στεγνά όλα καλα ειναι.
     
  9. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Μυαλά!!! Βraaaaaaiiiiiiiiins!  
     
  10. Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Όλα καλά, όλα ευλογημένα.
     
  11. ByronDeSade

    ByronDeSade Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Πείτε με ξεπερασμένο αναχρονιστή αλλά περισσότερο γουστάρω μουνί.