Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 23 Μαρτίου 2008.

?

Προτιμώ να γαμάω... (poll για άντρες)

  1. Μουνί

    48 vote(s)
    31,0%
  2. Κώλο

    55 vote(s)
    35,5%
  3. Στόμα

    32 vote(s)
    20,6%
  4. Βυζιά

    1 vote(s)
    0,6%
  5. Άλλο (εξηγήστε)

    9 vote(s)
    5,8%
  6. Δεν μ' αρέσει να γαμάω

    10 vote(s)
    6,5%
  1. Guest05

    Guest05 Guest


    Σοφόν μα πιο σοφόν ( και λιγότερο γνωστόν ) το: «με σάλιο και υπομονή κι ο κώλος γίνεται μουνί»....
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και το αντιστροφο!
    Διοτι αν την εχεις την δυστυχη ξεπατωσει απο μπροστα, ε, με το δικιο της θα τσιριξει:"Κωλο το εκανες το μουνι μου"! 
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Βρε ότι και να λέμε: «Μικρό κώλο δε γάμησες, μεγάλο δεν ορίζεις»
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν λες μεγαλο εννοεις καποιαν με κωλο σαν το Ελευθεριος Βενιζελος???????
    Διοτι τοτε δεν χρειαζεσαι πιπι αλλα τους Μυρμηδονες του Αχιλλεα!  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    αυτο δεν το καταλαβαινω ... αν και το λενε σχεδον ολοι ... ΓΙΑΤΙ να συμβαινει αυτο ? ... τωρα θα μου πεις αν το δοκιμασεις θα καταλαβεις .. αλλα απο τεχνικης πλευρας δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει η αισθηση της σφιχτης τρυπας ? .. και γιατι η σφιχτη τρυπα να σημαινει περισσοτερη απολαυση ??? ..  
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ελα βρε γλυκε μου, θεμα τριβης δεν το καταλαβαινεις???
    Το ιδιο ειναι ενα σφιχτο ζουμερο κωλαρακι και το ιδιο "ειναι στενη σαν κιουπι" η "βαζω μεσα τα χερια μου και χτυπω παλαμακια"???? 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    κατ'αρχην ζουμερο κολαρακι ειναι αυτο που εχει διαρροια ....
    δευτερο αυτο με την τριβη και το σφιχτο ... αμα ηταν ετσι στην μαλακια επανω θα ηθελα να το σφιξω σαν να στιβω σφουγγαρι ... αλλα για να υπαρχει ευχαριστηση το κανεις απαλα απαλα ...
    τριτο ... οταν γαμας μια γκομενα .. δεν ειναι η τριβη που σε κανει να τελειωνεις αλλα το οτι την γαμας .. το οτι εισαι μεσα της ... το ιδιο και το στοματικο ... ειναι η ιδεα για αυτο που κανεις που σε απογειωνει ... οχι γιατι το ακουσα και αυτο οτι αισθανεται λεει τις αμυδγαλες της στο κεφαλακι του ... πουλι ειναι , οχι καμερα γαστροσκοπισεις ... εβγαλε ο αλλος διαγνωση : υπευθυνες για την καβλα ηταν οι αμυδγαλες ...
    μωρε μηπως ο κωλος ειναι μια ομαδικη σας παραισθηση απο την ηδονη του "απαγορευμενου" ....
    ασε που η προσπαθεια για εισοδο στον κωλο ειναι απο αστεια εως ξεκαρδιστικη ... σαν να προσπαθεις να βαλεις καβο καραβισιο σε βελονα ραψιματος , αφου ουτε δαχτυλο καλα καλα δεν μπαινει ... εκτος αν εχουν χτυπησει αλλου τα παλαμακια ή ο μετροποντικας εχασε τον δρομο του ... ουτε θα το λεγανε εσωτερικο και εξωτερικο σφυκτηρα αλλα βιομηχανικη γκαραζοπορτα ...
    τεσπα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα ... απλα ειπα μηπως μου εξηγουσε κανεις να δω αν χανω κατι ....  
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Η απαντηση αντι να τον παιζω πιανεται σωστη ?
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

      Προφανώς και πιάνετε  
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οχι γλυκε μου το κωλαρακι που εχει διαροια λεγεται "χεσμενο ανα 10 λεπτα κωλαρακι", μην μπερδευουμε τις εννοιες! 
     
  11. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    ..Στοματακιιιιιιι....μωρε δεν ακουτε....?????Το καλυτερο χυσοδοχειο!!!!!..........και να το φτυνει μετα σε παγοθηκες ,για να εχει ''παγακια'' για το ποτο της........!!!!!!
     
  12. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    ..... Κωλοσυζήτηση!........