Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προτιμώ να γαμιέμαι........ (poll για γυναίκες)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 23 Μαρτίου 2008.

?

Προτιμώ να γαμιέμαι... (poll για γυναίκες)

  1. Μουνί

    29 vote(s)
    43,3%
  2. Κώλο

    20 vote(s)
    29,9%
  3. Στόμα

    10 vote(s)
    14,9%
  4. Βυζιά

    0 vote(s)
    0,0%
  5. Άλλο (εξηγήστε)

    4 vote(s)
    6,0%
  6. Δε μ' αρέσει να γαμιέμαι

    4 vote(s)
    6,0%
  1. Ευτυχώς η ψηφοφορία δεν είναι φανερή...  
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δηλαδη αν ητανε δεν θα ψηφιζες ?
     
  3. Δε νομίζω...
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Ποιό το νόημα να λέει κάποια από πού προτιμάει να τον παίρνει αν το λέει στα κρυφά;

    Αμφιταλαντεύομαι μεταξύ α και β και το α που είχα ψηφίσει το πάλαι ποτέ από αντίδραση το είχα ψηφίσει  
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Εγώ το β.
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δεν βρισκω λογο γιατι καποια να μην θελει να κανει πρωκτικο, συνηθως οσες το αποφευγουν ειναι επειδη καποιος αγαρμπος παπαρας δεν ηξερε να το τους κανει οπως πρεπει  
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Θα μπορούσαν να υπάρχουν πολλοί άλλοι λόγοι. Αισθητικοί, π.χ. δεν τους αρέσει σαν θέαμα, ακόμα και σαν ιδέα, ή ακόμα και ηθικοί (γνωστή η φράση "για ποια με πέρασες που θα τον πάρω εγώ από πίσω", συνοδευόμενη από ανάλογα επιφωνήματα αποδοκιμασίας)  
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    με λιγο δαχτυλακι για αρχη, και θα καμφτει αυτο το εμποδιο
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Ναι καλά... Αν δεν την πείσει ο άλλος με τα λόγια, σιγά μη δεν αντιδράσει στο δάχτυλο 
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    καποια πραγματα δεν επιγχανονται με λογια αλλα με πραξεις  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Αν σ' αρχίσει η άλλη στα γαμοσταυρίδια θα σου πω τι θα πετύχεις με την πράξη. Το θέμα είναι να νιώσει άνετα η άλλη, και αυτό δε γίνεται ούτε με δάχτυλα, ούτε με διάφορα toys αλλά με λόγια.
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    αυτο δεν μου εχει συμβει ποτε. ο καθενας με τον τροπο του και σου λεω πως απο προσωπικη πειρα αυτη ειναι η αποψη μου, την γυναικα δεν την κανεις να αισθανεται ανετα με λογια , γιατι στην θεωρια μπορει να τα λες καλα, αλλα στην πραξη να εισαι μουφα,,, αμα ξερεις να την καυλωσεις κερδιζεις,

    Σιγα μην πανω στην ερωτικη πραξη ανοιξεις και κουβεντα ανταλλαγης επιχειρηματων. θα χαλαγε και την ολη φαση. ο αντρας οφειλει να ρυθμισει την κατασταση και να περασουν και οι 2 ομορφα..

    φυσικα πρεπει να το εχει..