Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προ-εφηβικές εμπειρίες/ενδείξεις/τάσεις BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 31 Δεκεμβρίου 2016.

  1. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Καλά μπορεί και να είσαι Θεϊκή μαζόχα. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μάλλον για πρώιμη ένδειξη σατανολατρείας
     
  3. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Είχα έναν φίλο στο δημοτικό που πάντα τον πείραζα μέχρι αηδίας μέχρι να με χτυπήσει! Όταν δεν το έκανε τον χτυπούσα εγώ πρώτη και κάπως έτσι έπαιρνα αυτό που ήθελα  
    Στο γυμνάσιο πλέον το είχε καταλάβει και μου έλεγε πάλι ξύλο θες ; έλα!
     
  4. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Υποτακτική με στοιχεία brat χε χε
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Από πολύ μικρούλα (9-10 ετών) με τον κολλητό μου κατουρούσαμε μαζί. Ήταν συναρπαστικό για εμένα και να με βλέπει να κατουράω και να τον βλέπω να το κάνει.

    Δεν είχα ποτέ καμία ντροπή με το σωμα μου. Άνετα κυκλοφορούσα γυμνή παντού. Τα πετούσα με την μια, δεν έκλεινα κουρτίνες.

    Ανεβαίνοντας ποτάμια, με ηρεμούσε απίστευτα όταν γλίστραγα, έπεφτα στα 4, μάτωνα τα γόνατα και τα χέρια μου, και έτσι βρεγμένη, χτυπημένη, ματωμένη, γδαρμένη τελείωνα την ανάβαση. Εκεί με μάζεψε ο πρώτος μου Κ, βλέποντας ότι η μόνη στιγμή που ησύχαζα και δεν ήμουν ένας μικρός ταζμανιαν ντεβιλ με ακατάσχετη φλυαρία, ήταν μετά από την σωματική καταπόνηση.
     
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    ... το ταλέντο είναι έμφυτο το άτιμο!!
     
  7. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Στις αρχές γυμνασίου νόμιζα οτι οι γκέισες είναι γυναίκες που εκπαιδεύονται για να υπηρετούν κάποιον για μια ζωή και με είχε εξιτάρει η ιδέα! Αυτό ήθελα να γίνω όταν θα μεγάλωνα και που να το πεις αυτό.. 

    επίσης πάντα φανταζόμουν οτι τα μαθήματα γίνονται ανοιχτά με κοινό... 
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2020
  8. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    ... δεν είσαι η πρώτη που καταστρέφει ο Σ.Ε.Π.  
     
  9. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    ο Σ.Ε.Π.;
     
  10. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Σχολικός Επαγγελματικός Προσανατολισμός ... πρέπει να είχαμε κάνει και 2 ώρες στο Λύκειο!!
     
  11. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    το τεστ έλεγε οτι μου ταιριάζει να γίνω δασκάλα δημοτικής εκπαίδευσης.. 
    αλλά άμα είναι αλλού η κλίση σου...
    κανείς δεν χάνεται  
     
  12. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    ... η αλήθεια, αργά ή γρήγορα θα φανεί!!!