Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωινό Ξύπνημα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος savra, στις 7 Νοεμβρίου 2006.

  1. savra

    savra Guest

    Ποιος σε μία BDSM σχέση ξυπνά πρώτος?
    Αα, ναι κι επίσης, αφού ξυπνήσει ο ένας ξυπνάει και τον άλλον??

     
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα

    Μόλις έθιξες ένα πολύ σοβαρό θέμα savra   έχω μάθει να μου φέρνουν τον καφέ στο κρεβάτι είναι μια από τις μικρές απολαύσεις μου. 
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Εξαρτάται απ'το τι απαιτήσεις έχεις απ'τον άλλον, προσωπικά δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα αν ξυπνήσω πρώτος ή αν ξυπνήσω δεύτερος, και αυτό γιατί ξέρω οτι είμαι αρκετά πρωινός τύπος και οτι πιθανότατα θα ξυπνήσω πρώτος εγώ και μετά η σκλάβα μου, αλλά δε θα με χαλούσε να με ξυπνούσε η σκλάβα μου με ένα πολύ ωραίο δωράκι....
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    ....πως το φαντάζομαι....
    εγώ να ξυπνώ πρώτη να Του φιάχνω καφεδάκι και αφού ανοίξει τα ματάκια Του, θα είμαι έτοιμη να υπακούσω σε οποιαδήποτε άλλη Του επιθυμία!!!
    ...χμ, έλα όμως που αυτό δε γίνεται πάντα  
    αααααχχχχχχχ είμαι ερωτευμένη με τον ύπνο και κατά συνέπεια είμαι το "ζωάκι" που κοιμάται με τις ώρες!!! Σε αυτήν την περίπτωση βέβαια έχει τον τρόπο Του να με ξυπνά, άλλοτε γλυκά - άλλοτε........  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα

    Τώρα κατάλαβα γιατί έβαλες θέμα για την εκπαίδευση των Κυρίαρχων  


    Σαύρα γέλασα πολύ με το θέμα σου      
     
  6. konman

    konman Regular Member

    Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα

    Ανάλογα φανταζομαι. Αν ξυπνήσεις και δεις ...σαυρα δίπλα σου μάλλον την πετας από το κρεβάτι 

    soft_crystal δεν το πιστεύω αυτό...Δεν σε αναγνωρίζω!!!!!Μαλλον πλάκα κάνεις
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα


                (σε καλό να μας βγει σήμερα..  )
     
  8. savra

    savra Guest

    Η σαύρες φέρνουν γούρι  
     
  9. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα

    Πολύπλοκη προσωπικότητα ο απαλός-κρύσταλλος άβυσσος η ψυχή μου πρόσωπα και προσωπεία για τους τυφλους  
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα

    Τελειο !!
    Εχουμε ξεχασει να γελαμε?

    Σε καλο θα μας βγει....Γιατι οχι?
               
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Πρωινό Ξύπνημα

    ...συνετισουουουου.....
    Και υστερα ξυπνησες? 
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    savra, θα ηθελα να παρω θεση σε αυτη την βαρυνουσα συζητηση, αλλα δεν μπορω να φορτωσω τον εγκεφαλο μου τοσο πολυ, διοτι εχω αλλα θεματα, πιο light βεβαια, που με απασχολουν αυτην την συγκεκριμενη στιγμη.