Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωκτικος Οργασμος...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 3 Αυγούστου 2008.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    καλά .. αυτό να ισχύει από την μιά πλευρά που είναι κολλητά ... από την άλλη που δεν είναι; εκεί τι γίνεται;

    Για διαφώτισε με σε παρακαλώ

    Υμέτερος
     
  2. footslave28

    footslave28 New Member

    Στον αντρα μπορουμε να μιλησουμε για πιεση του προστατη που προκαλει τον οργασμο.Στην γυναικα πιστευω πως ειναι αποτελεσμα διεγερσης των νευρων της περιοχης και απαραιτητα του εγκεφαλου.
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Πάντως υπάρχουν μερικές γυναίκες που έχουν προστάτη, αλλά δεν έχουν εγκέφαλο.
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...


    Συμφωνω..
    που να δεις κ στους ανδρες να δεις τι γινεται, που όλοι εχουν προστάτη.............. και μόνο  

    xaxaxxaxa μ αρεσε αυτοοοοοο
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Εμένα δε με προστατεύει κανείς!!!
     
  6. Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Σε πείραξε κανείς; Να καθαρίσω;
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Oχι ,αλλά ένα σίδερο χρειάζομαι σε κάτι πουκάμισα..Δεν υπάρχουν νοικοκύρηδες σήμερα..
     
  8. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Αν είναι επιτακτική η ανάγκη να βοήθησω αλλά να καίγεσαι... 
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρωκτικος Οργασμος...

    Πάλι στο φιλότιμο μου το ρίξαν..φτου..
     
  10. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Απορώ βρε παιδιά γιατί ζορίζεστε? Ναι υπάρχει πρωκτικός οργασμός όπως μπορεί να υπάρξει οργασμός τρώγοντας μια σοκολάτα, ναι όλα μες το κεφάλι μας βρίσκονται γυναικών και ανδρών, σίγουρα παίζει ρολό το ποσό και αν σε φτιάχνει ο σύντροφος-α σου. Εγώ παντός ξεκίνησα να κάνω πρωκτικό σεξ σε άνδρες από τι στιγμή που έμαθα ποσό μαγικά όμορφο είναι, να μη σας πω καλυτέρα και από το κολπικό σεξ. Μα πάντα πιστεύω ( κρίνοντας εξ ιδίων) πως την ώρα που φτάνω στο αποκορύφωμα πρωκτικά πάλι το μουνάκι μου σπαρταράει, όπως θα πάθαινα και με μια σοκολάτα από το στόμα θα την έτρωγα το μουνάκι μου θα την άκουγε….
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    μηπως ξερεις αν αυτο ισχυει και για την καρμποναρα;
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    φαντάζεσε πόσο δυνατό ψυχισμό θα έχει ένα τέτοιο άτομο που θα γίνετε η αντίστροφη διαδικασία ;;;

    είναι εφικτό πάντως ,για παράδειγμα όταν θες να κατουρήσεις αλλά κρατιέσε στο τέλος τα νεύρα σταματάνε να στέλνουνε σήμα για την ανάγκη αυτή γιατί ο εγκέφαλος έκρινε ότι δεν πρέπει να κατουρήσεις , αυτό λέγετε φαινόμενο τηνς ανθυποβολής ..!


    τι σας λέω τώρα ...

    εντάξει ίσως αν ο γαμιάς την έχει μικρή και η γυναίκα έχει ανάγκη να τον νιώσει ... τότε να χύνει γαμώντας το σφιχτό κολαράκι της ..!