Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωκτικό σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 25 Ιουλίου 2005.

  1. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    @takispolitis η τελευταία φορά που ήταν online η little_slut[PieR] ήταν τον Ιανουάριο του 2010. Οι πιθανότητες να απαντήσει είναι πενιχρές.
     
  2. takispolitis

    takispolitis New Member

    Απάντηση: Re: Πρωκτικό σεξ

    δικιο εχεις αλλα παρασυρθηκα απο τον προηγουμενο απο εμενα δες και θα καταλαβεις.
     
  3. nightingale

    nightingale Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτικό σεξ

    Δε θα σου μιλησω θεωρητικα, αλλα πρακτικα. Το εχω ηδη κανει και αυτο δε μειωσε καθολου την Κυριαρχικοτητα Του στα ματια μου. Δε μπορω να καταλαβω γιατι συνδεετε την 'εισχωρηση' με την υποτακτικοτητα. Αν θελει να με χρησιμοποιησει ετσι, θα το κανω με χαρα και υπερηφανια που μου επιτρεπει να Τον ευχαριστησω με τετοιο τροπο. Αν το σκεφτεις απο μια αλλη σκοπια, κατι τετοιο θα πρεπει να το λαμβανει μια σκλαβα ως 'επιβραβευση' γιατι σημαινει πως ο Κυριος της ειναι σιγουρος πως εχει ηδη φτασει σε τετοιο 'σημειο υποτακτικοτητας' που ουτε καν θα περασει απο το μυαλο της να αμφισβητησει την Κυριαρχια Του πανω της και να 'ξεφυγει' απο τη θεση της επειδη της εδωσε αυτο το δικαιωμα να ενεργησει τοιουτοτροπως πανω στο σωμα Του.
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Πρωκτικό σεξ

    Εγω δεν πιστευω οτι η διεισδυση δειχνει και κυριαρχια. Η απαντηση σου μαλιστα με αφησε ευχαριστα εκπληκτο.

    Εχω να σου πω παντως, οτι εδω περα, μπορει να συναντησεις αρκετα ατομα που θελουν ,σωνει και καλα, να ισχυσουν οι δικοι τους ορισμοι για καποιο θεμα. Οπως π.χ. αν μειωνει την κυριαρχια καποιου το στραπ ον. Οχι μονο για τους ιδιους αλλα γενικα για ολους.

    Χεβ ε ναισ ντει.  
     
  5. TheWildOne

    TheWildOne Regular Member

    δε θα σχολιάσω.................
     
  6. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Πρωκτικό σεξ

    Πφφφ, σιγα, για σχολιασε να δουμε.