Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρωτη εμπειρια εξαιρετικα τραυματικη !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nureinen, στις 1 Μαϊου 2008.

  1. nureinen

    nureinen New Member

     Καλησπερα και απο μενα στην ομορφη παρεα
    Μεχρι πριν απο λιγες μερες δεν ειχα ιδεα περι τινος προκειται μιλωντας κανεις για BDSM πονο φετιχ κτλ
    Μεχρι που επεσε στα χερια μου μια...ταινια Kitagawa 220 . (Japanese female domination)
    Εκει βλεπει κανεις διαφορα...μαρτυρια, και μεταξυ αλλωνν ενα θεσπεσιο θηλυκο να μαστιγωνει ανηλεως εναν δυστυχο Ιαπωνα κοντουλη.!!! Τα ουρλιαχτα του κακομοιρου ανθρωπου αφηναν ασυγκινητη την Κυρια που απλα φροντισε να πλημυρισει αιμα το μακο φανελακι (ναι φορουσε), και τελικα τον αφησε καθως αυτος ο δυστυχος αρχισε μαλλον να παθαινει αμοκ !!!
    Εγω προσωπικα με το ζορι κρατηθηκα να μη ξερασω, αγχωθηκα, και δεν σας κρυβω οτι φοβηθηκα παρα πολυ.
    Και ο λογος ειναι απλος. Θα ηθελα να δοκιμασω το μαστιγωμα αλλα μονο στην πλατη μου και απολυτως πουθενα αλλου. Αλλα ξερετε ειμαι σοκαρισμενος μετα απο αυτο που ειδα.
    Δηλαδη και εγω τα ιδια θα παθω; Τα μαστιγια που χρησιμοποιουσε ηταν 2(βουρδουλες) που καποια στιγμη τα χρησιμοποιουσε ταυτογχρονα μαστιγωνοντας ,στηθος,πλατη,μηρους,πισινα...κτλ εκτος απο τα γεννητικα οργανα και το κεφαλι του.
    Οταν εγω "εριξα" στον εαυτο μου 4-5 με ενα καλωδιο (ετσι για να δω πως ειναι) ουρλιαξα αφενος γιατι το καλωδιο ηταν χοντρο, και αφετερου ηταν εξ 'επαφης
    6 ωρες μετα τα σημαδια δεν ειχαν σβησει ακομα..Καταλαβαινετε λοιπον οτι το μονο που εχω σιγουρο, ειναι οτι μπορει η Κυρια (οποια και να ειναι αυτη) να με λοιωσει στο ξυλο, αλλα πως ειναι δυνατο να ελεγξω εγω μια τετοια μανια..
    Και...για να εχουμε καλο ρωτημα...Ποτε θα φυγουν τα σημαδια;
    Ποναει φαινεται πολυ αυτος ο μεγαλος βουρδουλας που εχει ενα κομματι στην ακρη και ειναι χοντρος και δυσκαμπτος..
    Ταχω παιξει
     Λαλιστατος για πρωτο μηνυμα τι λετε και εσεις 
     Συγχωρεστε την ασχετοσυνη μου, και το μακροσκελες μηνυμα 
    Θα χαρω να μιλησω μαζι σας, και να με κατατοπισετε σχετικα

    Παναγιωτης  
     
    Last edited: 2 Μαϊου 2008
  2. iJ

    iJ Regular Member

  3. profit_72

    profit_72 New Member

    Re: Ναμαι και εγω

    Καλως Ηρθες Παναγιωτη 
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Greetings nureinen and welcome.
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Ναμαι και εγω

    Καλώς όρισες και μην αγχώνεσαι!!!τουλάχιστον δεν κινδυνεύεις άμεσα μιας και διάλεξες το συγκεκριμένο στάτους!  
     
  6. nureinen

    nureinen New Member

    Re: Ναμαι και εγω

    δε μπορω να δω το link που εχεις επισυναψει, καθοτι πολυ νεο το καημενο και δεν εχω ακομα 5 posts  
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Ναμαι και εγω

    καλησπερα και καλως ορισες!
     
  8. nureinen

    nureinen New Member

    Re: Ναμαι και εγω

    Σε ευχαριστω πολυ Kali crow
     
  9. nureinen

    nureinen New Member

    :scared:Ευτυχως μονο σε οπτικο επιπεδο ακομα.. Αλλα διαβαστε παρακατω για να καταλαβετε
    Για λογους τιμιοτητας, αλλα και προς φανερωση της ασχετοσυνης μου, ανεβασα αυτο το post στο κομματι
    introduce yourself
    Επειδη λοιπον βαριεμαι να το ξαναγραφω, το κανω copy&paste εδω
    Ευχομαι να μην παραβαινω καποιον απο τους κανονες του forum, Κυριοι Διαχειριστες αν συμβαινει κατι τετοιο παρακαλω για τη συμπαθεια σας, και υποσχομαι να μην ξαναγινει..ολα αυτα...αν !!!

    Μεχρι πριν απο λιγες μερες δεν ειχα ιδεα περι τινος προκειται μιλωντας κανεις για BDSM πονο φετιχ κτλ
    Μεχρι που επεσε στα χερια μου μια...ταινια Kitagawa 220 . (Japanese female domination)
    Εκει βλεπει κανεις διαφορα...μαρτυρια, και μεταξυ αλλωνν ενα θεσπεσιο θηλυκο να μαστιγωνει ανηλεως εναν δυστυχο Ιαπωνα κοντουλη.!!! Τα ουρλιαχτα του κακομοιρου ανθρωπου αφηναν ασυγκινητη την Κυρια που απλα φροντισε να πλημυρισει αιμα το μακο φανελακι (ναι φορουσε), και τελικα τον αφησε καθως αυτος ο δυστυχος αρχισε μαλλον να παθαινει αμοκ !!!
    Εγω προσωπικα με το ζορι κρατηθηκα να μη ξερασω, αγχωθηκα, και δεν σας κρυβω οτι φοβηθηκα παρα πολυ.
    Και ο λογος ειναι απλος. Θα ηθελα να δοκιμασω το μαστιγωμα αλλα μονο στην πλατη μου και απολυτως πουθενα αλλου. Αλλα ξερετε ειμαι σοκαρισμενος μετα απο αυτο που ειδα.
    Δηλαδη και εγω τα ιδια θα παθω; Τα μαστιγια που χρησιμοποιουσε ηταν 2(βουρδουλες) που καποια στιγμη τα χρησιμοποιουσε ταυτογχρονα μαστιγωνοντας ,στηθος,πλατη,μηρους,πισινα...κτλ εκτος απο τα γεννητικα οργανα και το κεφαλι του.
    Οταν εγω "εριξα" στον εαυτο μου 4-5 με ενα καλωδιο (ετσι για να δω πως ειναι) ουρλιαξα αφενος γιατι το καλωδιο ηταν χοντρο, και αφετερου ηταν εξ 'επαφης
    6 ωρες μετα τα σημαδια δεν ειχαν σβησει ακομα..Καταλαβαινετε λοιπον οτι το μονο που εχω σιγουρο, ειναι οτι μπορει η Κυρια (οποια και να ειναι αυτη) να με λοιωσει στο ξυλο, αλλα πως ειναι δυνατο να ελεγξω εγω μια τετοια μανια..
    Και...για να εχουμε καλο ρωτημα...Ποτε θα φυγουν τα σημαδια;
    Ποναει φαινεται πολυ αυτος ο μεγαλος βουρδουλας που εχει ενα κομματι στην ακρη και ειναι χοντρος και δυσκαμπτος..
    Ταχω παιξει
     Λαλιστατος για πρωτο μηνυμα τι λετε και εσεις 
     Συγχωρεστε την ασχετοσυνη μου, και το μακροσκελες μηνυμα 
    Θα χαρω να μιλησω μαζι σας, και να με κατατοπισετε σχετικα

    Παναγιωτης  
     
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Πρωτη εμπειρια εξαιρετικα τραυματικη !!!

    Σταμάτα να αυτοτραυματίζεσαι! Δε σε βοηθάει σε τίποτα.
     
  11. nureinen

    nureinen New Member

    Re: Απάντηση: Πρωτη εμπειρια εξαιρετικα τραυματικη !!!

    Ναι ειναι αληθεια αυτο που λες...αλλα ηθελα μονο να εχω ενα μετρο συγκρισης προκειμενου να καταλαβω στο περιπου τι με περιμενει οταν με χτυπησει κανα βαρβατο Bullwhip...μαλλον την εχω ασχημα τοτε
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα τα πάρεις όλα από την αρχή και θα κάνεις ένα βήμα τη φορά.
    Πρώτα να σκεφτείς αν το status που επέλεξες σε εκφράζει.
    Και για να το αποφασίσεις αυτό θα πρέπει να ψάξεις, για να μάθεις τι σημαίνει για τους άλλους και τι σημαίνει για εσένα.
    Μετά θα ψάξεις για τα υπόλοιπα.

    Καλό σου διάβασμα και καλώς ήρθες.