Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρόσκαιρο παιχνίδι ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χαρακτήρες του s/m , δίχως σχέση . Σαδομαζοχιστικά παιχνίδια σε φάσεις της μίας φοράς . Όργια με παιχνίδια υποταγής και κυριαρχίας , ανάμεσα σε αγνώστους .
    Τίποτα δεσμευτικό , τίποτα το σίγουρο , άρωμα φτηνής ηδονής και μεθυστικών υγρών . Απόλαυση σε μία νύχτα παρακμής , σε μέρη κακόφημα που ακούγονται κραυγές και μυρίζεις τα δάκρυα όπως και τον ιδρώτα .

    Κορίτσια φρέσκα , που δε ξέρεις τι θα φέρουν . Ένα παθητικό χαμήλωμα το βλέμματος ή πίσω από την πλάτη τους κρύβουν ένα μαστίγιο ; Άνθρωποι που θα μοιραστείς μαζί τους τα πιο κρυφά σου βίτσια και το πρωί δε θα τους ξαναδείς . Αρσενικά που γονατίζουν , σου δείχνουν τα υγρά και πεινασμένα τους μάτια , αλλά το όνομα τους δεν πρόκειται ποτέ να μάθεις .

    Πόσο βαθιά μπορεί να φτάσει η απόλαυση ; Αξίζει ; Έχει την γλύκα του ; Ποια είναι η άποψη σας για το πρόσκαιρο παιχνίδι s/m ; Επικίνδυνο ή ελκυστικά αμαρτωλό ;

    Αφιερωμένο σε αυτούς που τις νύχτες χτυπάνε το κουδούνι σε σπίτι αγνώστων  
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Πρόσκαιρο παιχνίδι ...

    Τρομερα ερεθιστικό Ηλία μου..δείχνουν την πεινα, την ανασφάλεια, την επιθυμια σε όλο τους το μεγαλείο...το προτιμώ από σχεσεις που ξεκινουν με "ισως", "να δουμε","πρωτοκολλα, και άλλα συναφη..
    οι σχεσεις που περιεγραψες ειναι απολυτα ειλικρινεις για αυτο και κρατανε μια βραδυα και όσο να περασει η καυλα..
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Φαντάσου όμορφε μία νύχτα σε μία πόλη , οι άνθρωποι να γιορτάζουν δίχως γιατί , μη και πρέπει . Με τη λέξη "θέλω" για συνοδό τους...
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...Μου θυμισες τις αξεχαστες νυχτες στα υπογεια μπουντρουμια του Αmsterdam....Μυριζαν σαρκα. Παιχνιδια εξουσιας και υποταγης μεταξυ αγνωστων... Αποζητας την αγρια ηδονη σε σωματα ξενα. Σωματα ανθρωπων που την αλλη μερα δεν θυμασαι ουτε το ονομα τους, δεν συγκρατας ονοματα γιατι δεν σε ενδιαφερουν. Ισως και να μην ρωτησες να μαθεις ποτε το ονομα. Σε ενδιαφερουν πιο πολυ τα limits.
    Η ηδονη για την ηδονη. Πρωτογονη, κτηνωδης, αλλα ηδονη.
     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Πρόσκαιρο παιχνίδι ...

    Όμορφα ηδονικά παιχνίδια απολαύσεις τις σάρκας
    θα μου άρεσε όμως να νιώθω κάπου εκεί κοντά μου Εκείνον.
    Μόνη μου ούτε στον παράδεισο μα ούτε και στην κόλαση.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ζωώδης ηδονή Άγρια Ομορφιά μου ... Σήκω και χόρεψε να ξεχάσεις ότι σε χαλάει . Χόρεψε είτε σε βλέπουν , είτε όχι , χόρεψε...
     
  7. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Ελκυστικά αμαρτωλό!
    .... έτσι απλά  
     
  8. (χαμογελά, ελαφρώς κοκκινισμένος ....από την κάψα (του παρών thread) και όχι από ντροπή  
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Ηλία ούτε το έχω δοκιμάσει ούτε το επιθυμώ.
    Είχα κάποτε μία πολύ άσχημη εμπειρία και από τότε αποφεύγω να συναντιέμαι με αγνώστους.
    Δεν θέλω να αναλώνομαι και κάνοντας τέτοιου είδους παιχνίδια πιστεύω ότι αναλώνομαι.
    Θέλω κάτι πιο ουσιαστικό, πιο μόνιμο από το πρόσκαιρο.
    Πιο παλιά έπαιζα πολύ, πάρα πολύ θα έλεγα, ώσπου έφτασα σε ένα σημείο και είπα ΤΕΛΟΣ.
    Δεν αξίζει....
     
  10. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Είμαι συνηθισμένος πλέον στις "σειρήνες" των ελκυστικών σου περιγραφών Ηλία, γι' αυτό και δεν με ξαφνιασες τώρα  . Μιλάς για μια εικόνα που δεν είσαι δέσμιος του "καθημερινού σου εαυτού", αλλά εκφραστής του πάθους και των επιθυμιών σου...
    Αν αξίζει αυτό το παιχνίδι; Ναι. Όπως ακριβώς αξίζει να ζεις ελεύθερος. Αρκεί να θέλουν όλοι οι μετέχοντες να "παίξουν" και να είναι γνωστοί οι αυτοσχέδιοι κανόνες του "μονόπρακτου παιχνιδιού".
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πρόσκαιρο παιχνίδι ...

    Προτιμώ την συνειδηση οτι η υποταγή που μου προσφερεται προσφέρεται σε μενα και για μένα. Η γνώση του ψάχνω κάποιον παρακαλώ παρτε την υποταγη μου οποιος όποια κ αν είστε αρκει να βρω κάπου να την δώσω, καθόλου δεν με φτιάχνει γι αυτό και προτιμώ όχι έτοιμους υπο.. είτε ειναι άντρες είτε ειναι γυναίκες.. εχει την ομορφια δημιουργίας..  
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πρόσκαιρο παιχνίδι ...

    Είναι όμορφο ,συναρπαστικό και πολύ γοητευτικό,όταν το κάνεις συνειδητά.Έχω περάσει πολύ πολύ χρόνο σε cruising areas ,αλλά και σε διαδικτυακό ψωνιστήρι.Πιο πολύ βέβαια σε vanilla ή kinky ,παρά σε BDSM βάση.
    Σε μας το cruising είναι για αρκετούς(όχι όλους όπως προβάλλεται) κομμάτι της κουλτούρας ή στάση ζωής.Ειδικά παλαιότερα η πλειοψηφία των ομοφυλοφίλων(μη παντρεμένων) περνούσε μία ζωή "ψωνίζοντας"..Θλιβερό.Η μόνη διέξοδο έκφρασης ,ήταν το sex και μάλιστα το απρόσωπο ως επί το πλείστον.Δεν είναι τυχαίο ότι σε κινηματογράφους και σε πάρκα έχουν μείνει κυρίως γέροι.Εδώ κολλάει λοιπόν το συνειδητά.Κάποτε νόμιζες πως ήσουν διαρκώς καβλωμένος.Λάθος.Είχες την ανάγκη ,α μιλήσεις ή να ακουμπήσεις κάποιον με την ίδια χημεία με σένα.Το καλησπέρα ήταν ,ως επι το πλείστον,ένα γαμήσι ή μια πίπα όσο περίεργο και να ακούγονταν.Όλα στο περιθώριο.Διέξοδος δεν υπήρχε.Ή συμμετείχες ή παντρευόσουν ή απομονωνόσουν..
    Σήμερα.Το cruising γίνεται κυρίως μέσα του διαδικτύου.Οι συνθήκες όμως και οι καταστάσεις είναι πιο περίπλοκες.Η ελευθερία,τα gay bars και η σχετική κοινωνική αποποινικοποίηση έχουν φέρει μεγάλες αλλαγές.Δεν παύει όμως το κυνήγι της σάρκας να είναι ισχυρός τρόπος συμπεριφοράς.Στο εξωτερικό υπάρχουν αχανή dark rooms και ατέλειωτα sex parties.Παντού sex.Clubs,c-areas,σάουνες.Όλα για τη σάρκα.Άλλοι είναι θαμώνες,άλλοι περαστικοί.Πολλοί προφασίζονται πως φιλάνε 1000 βάτραχους για να βρουν τον πρίγκηπα.Υπάρχουν όμως δρόμοι επιλογής στον τρόπο ζωής που θες.

    Σαρκικές αναζητήσεις.Είναι κάτι το μαγικό για μένα.Η "πιάτσα" σε μία από τις πιο σκληρές της μορφές.Είσαι περπατημένος;Φαίνεται.
    Τα ένστικτα που βλέπεις και φιλτράρεις είναι τα πλέον ετερόκλιτα,το καθένα εξωτερικευμένο με τους πιο ετερόκλιτους τρόπους παράλληλα..Ο βαρύς τυπάς που θα γαμηθεί και θα εξαφανιστεί με το που χύσει.Ο λιγομίλητος τυπάς που θα σου προσφέρει τσιγάρο.Ο ανάλαφρος τυπάς που θα σου μιλήσει για τα πάντα.Ο κουρασμένος τυπάς που θα σε ρωτήσει γιατί δεν έχει σήμερα κόσμο.Ο περιηγητής τυπάς που θα περπατάει με τις ώρες.Ή δε θα βρίσκει αυτό που θέλει ή θα ψάχνει για καμιά παρτούζα ή κανένα "μάτι".κτλ κτλ κτλ...
    Βλέπεις την κοινωνική υποκρισία σε όλη της τη μορφή.Αυτός που θα δεις κοντά σου ή χαθείς μαζί του για λίγο,μπορεί την επόμενη να μιλάει για πούστηδες,να κάνει επιστρέψει στα παιδιά του,να είναι κρατικός κοντυλοφόρος,καραβανάς που θα κατηγορεί για μαλθακότητα τους φαντάρους,ο παπούς που το σκάει μισή ώρα απ το καφενείο,ο τυπάς που το παίζει δοσμένος στις σχέσεις,γενικά τα πάντα..
    Αστείρευτη γοητεία που τονίζει πως και το sex της μιας βραδιάς μπορεί να είναι τελικά ένας τελετουργικός έρωτας και όχι κάτι φτηνό.Αρκεί να μην εθιστείς..
    Λίγοι όμως το αντιμετωπίζουν έτσι...συνειδητά..

    Ωραίο θέμα Ηλία...Μόνο που τελικά δεν ξέρω αν οι κόσμοι που περιγράφεις ταιριάζουνε..