Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρόσκληση στην έκθεση "fetish portraits"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Photographer, στις 27 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Photographer

    Photographer Regular Member

    Αγαπητοί συμφορουμίτες έχω την τιμή να σας προσκαλέσω στην "5η Διαδημοτική Έκθεση Εικαστικών Τεχνών Δυτικής Αττικής" στην οποία συμμετέχω σαν φωτογράφος.

    Τα έργα που εκθέτω ανήκουν σε μια σειρά με γενικότερο τίτλο "fetish portraits" και είναι προιόν φωτορεπορτάζ μέσα απο διάφορα performances και events στην fetish σκηνή.

    Επέλεξα να δείξω αυτή ακριβώς την δουλειά εκτός απο το ότι με εκφράζει εμένα προσωπικά, αλλά και σαν μια έντεχνη προσπάθεια οικιοποίησης του κοινού με τον κόσμο των φετίχ και ίσως και του πιο "ιδιαίτερου" τρόπου έκφρασης (lifestyle).

    Θα χαρώ λοιπόν να σας δώ και απο κοντά αλλά και να ακούσω τα οποιαδήποτε αρνητικά ή θετικά σχόλια σας με καλόπιστη κριτική διάθεση.

    Στο επόμενο πόστ το επίσημο κείμενο της πρόσκλησης.

    Άγγελος ή Photographer
     
    Last edited: 28 Φεβρουαρίου 2007
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Αναμένουμε Άγγελε  
     
  3. Photographer

    Photographer Regular Member

    Ό Αναπτυξιακός Σύνδεσμος Δυτικής Αθήνας σας προσκαλεί στην "5η Διαδημοτική Έκθεση Εικαστικών Τεχνών Δυτικής Αθήνας" που διοργανώνει σε συνεργασία με τους δήμους, στα πλαίσια των διαδημοτικών συνεργασιών για την πολιτιστική ανάπτυξη της Δυτικής Αθήνας.

    Ένα εικαστικό πανόραμα με τη συμμετοχή πολλών καλλιτεχνών, ζωγράφων γλυπτών, αγιογράφων, φωτογράφων, κεραμιστών και χαρακτών.

    Ένας πολύ σηματικός για την Δυτική Αθήνα πολιτιστικός θεσμός, που περιμένει και τη δική σας παρουσία και υποστήριξη.

    Τα εγκαίνια είναι την Παρασκευή 2 Μαρτίου 2007. ώρα 20:30
    στο Εκθεσιακό Κέντρο του Δήμου Περιστερίου (Άλσος), Δωδεκανήσου και Αγ. Βασιλείου.

    Διάρκεια Έκθεσης: 2 - 15 Μαρτίου
    Ώρες λειτουργείας:
    Καθημερινές 18:30 - 23:00
    Σαββατοκύριακα 11:00 - 23:00

    H είσοδος είναι ελεύθερη
     
  4. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Ευχαριστούμε:Θα έρθω σίγουρα,καθώς ασχολούμαι κι εγώ με τη φωτογραφία.
     
  5. k-nos

    k-nos Regular Member

    Καπου αλλου που μιλήσαμε μου είχες αναφέρει για την έκθεση που ακούγεαι ενδιαφέρουσα ειδικά μιας και ασχολούμαι με τη φωτογραφία. Εκέινες τις μέρες θα είμαι Αθήνα οποτε θα περάσω
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σου εύχομαι τα καλύτερα Άγγελε ! Κρίμα που δε θα μπορέσω να έρθω .
     
  7. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Πρόσκληση στην έκθεση "fetish portraits"

    Εμείς πάντως λέμε να έρθουμε. Θα είσαι εκεί Άγγελε όλες τις μέρες;
     
  8. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Πρόσκληση στην έκθεση "fetish portraits"

    Εγώ θα βρίσκομαι εκεί όλες τις μέρες, εκτός Τετάρτες και Πέμπτες (θεατρικές πρόβες).
    Παρόλα αυτά αν κάποιος θέλει να έρθει οποιαδήποτε μέρα ας επικοινωνήσει να τον περιμένω.
    Θα χαρώ πολύ να έρθουν και άνθρωποι σχετικοί με το χώρο.
    Θα σας δείξω πολύ περισσότερα απο αυτά που θα δείτε στην έκθεση.
     
    Last edited: 5 Μαρτίου 2007
  9. Maley

    Maley Contributor

    ..καλη επιτυχια..
     
  10. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Πρόσκληση στην έκθεση "fetish portraits"

    Photographer,

    Λέω και εγώ να έρθω να δω την έκθεση και την δουλειά σου…
    Εύχομαι καταρχήν καλή ανταπόκριση να έχεις με τη δουλειά σου και καλά αποτελέσματα να έχεις …
    Με εκτίμηση

    hermis
     
  11. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Ευχαριστίες

    Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές, και την υποστήριξη.

    Στα εγκαίνια υπήρξε πάρα πολύς κόσμος, πολλοί επίσημοι και πολύ θετικό κλίμα.
    Η έκθεση είναι πολύ μεγάλη καθώς έχει μετατραπεί ολόκληρο το κτίριο σε μουσείο σύγχρονης τέχνης και συμμετέχουν και πολλοί σημαντικοί καλιτέχνες.
    Στη δική μου συμμετοχή λόγω θέματος, το μάτι κόλλαγε αλλά οι αντιδράσεις θετικές απο τον απλό κόσμο.

    Θα ευχαριστήσω τους φίλους slave_40 και shark hunter και όποιον άλλον που μπορεί να ήρθε και δεν συναντηθήκαμε.
    Επίσης αυτόν τον καιρό στο κανάλι fetish του irc το θέμα του καναλιού είναι η έκθεση.
    Ευχαριστώ όποιονδήποτε είναι υπεύθυνος γι' αυτό.

    Η έκθεση θα είναι ανοιχτή μέχρι τις 15 Μαρτίου.

    ____________________________________________________________________
    Με σκλαβώσατε  
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Ευχαριστίες

    Μην κάνεις τέτοιες δηλώσεις....είναι επικίνδυνο 
    ...χεχεχε (αστειεύομαι)