Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρόωρη εκσπερμάτωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 21 Ιουλίου 2009.

  1. Wolfheart

    Wolfheart New Member

    Με ασκήσεις Κέγκελ μπορούν και οι άντρες να έχουν πολλαπλούς οργασμούς, αλλά και καθηστέρηση εξπερμάτωσης.(στην ουσία αυτό ε'ιναι).Εδω είναι ένας τίτλος που μπορεί να βοηθήσει....''How To Make Love All Night (And Drive A Woman Wild) - Male Multiple Orgasm And Other Secrets For Prolonged Lovemaking - By Dr Barbara Keesling (Ph.D.) 80s''
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μαλλον θα ξεκαυλωσουμε εμεις

    Πυτζαμες ξεχειλωμενες και καλτσες ασπρες χωρις αποτριχωση

    Ενταξει, ειμαι κουρασμενος, μαλακο πεος,χαμηλες επιδοσεις, θα θελει να μας κατουρησει.....

    Παλι εγω θα τα τραβηξω ολα;;;;;;



     
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πηδηχτείτε με κάποια, που σας καυλώνει ελάχιστα...
    Πηδήξτε, αφού έχετε καταβροχθίσει ένα ταψί με πιπεριές...
    Μετράτε βουδουσουμάκια ( προβατάκια με latex, μάσκες και canes )...
    Σκεφτείτε ότι εκείνη που πηδάτε, ενώ την πηδάτε, σκέφτεται κάποιον άλλο, που πρόωρη εκσπερμάτωση δεν έχει...
    Πριν πηδηχτείτε μαζί της, γίνεται μπίλιες
    ( μ' εμένα πάντα έπιανε/πιάνει, σε σημείο που να πηδιέμαι και να βλέπω ταυτόχρονα μαραθώνιο ταινιών του Αγγελόπουλου, δίχως να εκσπερματώσω χαχαχα )...
    Ενώ πηδιέστε, σκεφτείτε τα χρέη στην Εφορία, το νοίκι, τους λογαριασμούς...
    Ρωτήστε τον Sting που ξέρει από ταντρικό σεξ...  
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2015
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ... κι αν εκσπερματώσετε ποτέ εμένα να με χέσετε!  
     
  6. XnX

    XnX Love Through Discipline

    και οποιοι ειναι του αντιθετου τι να κανουνε;
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δηλαδή ν' αργοπορούν?
    Εκεί, αν έχουν Άγιο, βρίσκουν κάποια βιβλιοφάγα...
    Γιατί αν κάθε φορά που πηδιέται με κάποιον "αργό", πρέπει ν' αντέχει τα μάλα...
    Καλή της ώρα, πρέπει να γουστάρει τις εγκυκλοπαίδειες...

    Τώρα πλάκα κομμένη, σε κείνη την περίπτωση ο "αργός", πρέπει να βάλει στο μυαλό του...
    Ότι και όλη μέρα να πηδιέται, πρέπει να αρκεστεί στο να φτάσει μια, άιντε δυο φορές...
    Εκτός και πέσει σε καμία νυμφομανή του κερασφόρου... 

    Anyway, τσιγάρο, άγχος, νεύρα, κακή διατροφή, πολλές σκέψεις/σκοτούρες...
    Δεν βοηθούν καθόλου στην εύρυθμη λειτουργία του πέοντα και δη ως προς την τελική του "συγκίνηση"...
    Γιατρός δεν είμαι, αλλά.... 
     
  8. episkeptis

    episkeptis New Member

    Όπως όλα απαιτείται μια σχετική εμπειρία για να ελέγχεις, υπάρχουν τεχνικές που ακόμη και μέσου του αυνανισμου καταφέρεις να το ελέγξεις οπότε μπορείς μετά να τις εφαρμόσεις και τις πρώτες φορές με κάποια νέα σύντροφο.
    Ουσιαστικά πρέπει να μάθεις να ελέγχεις την καυλα σου.
    Δεν είναι δύσκολο και μάλιστα αυτές οι τεχνικές σου δίνουν αρκετά μεγαλύτερη διάρκεια γιατί κρατάς συνεχώς αιματωμενο το πεος και σε πλήρη σκληρή στυση
     
  9. Vasilis

    Vasilis One in a Million

    Βασικά όσοι είναι γρήγορη στον πρώτη δεν υπάρχει λόγος να χαλιούνται γιατί ακολουθεί και 2η.. και 3η.. και 4η.. Η νύχτα είναι μεγάλη!   
     
  10. episkeptis

    episkeptis New Member

    Δεν έχει να κάνει με τη πρώτη φορά αλλά με κάθε φορά
     
  11. Δοκίμασε να ρυθμίσεις το ρολόι σου μερικές ώρες πίσω....