Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρόωρος οργασμός γυναικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 4 Δεκεμβρίου 2016.

  1. gaby

    gaby Guest

    Εννοώ την κατάσταση αυτή όπου η διέγερση και η κλιμάκωση κρατούν πέντε δευτερόλεπτα το πολύ και μετά ένας ήπιος οργασμός με τους χαρακτηριστικούς κυματισμούς και σωματική ικανοποίηση - χαλάρωση - ηρεμία. Η καθαρή ηδονή έχει κρατήσει μόλις λίγα δευτερόλεπτα.

    Σας έχει συμβεί πάνω από τρεις φορές στη σειρά; Ξεπεράστηκε; Πώς νιώσατε; Το αντιμετωπίσατε και αν ναι πώς;

    Ευχαριστώ

    http://www.onmed.gr/sexoualikothta/...mos-stis-gynaikes-poso-synithismenos-einai?v3
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Η μέθοδος ''σταμάτα-ξεκίνα'' διακόπτει τον οργασμό μου, έχω παρατηρήσει σε μένα όταν είμαι τέρμα ερεθισμένη τελειώνω σε χρόνο dt.  
     
  3. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Πιστεύω πως αν μέχρι τη στιγμή που θα φτάσω στη διέγερση και την κλιμάκωση, μ έχει φτάσει ήδη στα όριά μου, το αν θα κρατήσει ο οργασμός τελικά λίγα δευτερόλεπτα δεν έχει τόση σημασία. Γιατί έχω πάρει όλη την ικανοποίηση από το παιχνίδι νωρίτερα. Βασικά κάποιες φορές είναι ακόμα καλύτερο να έχω φτάσει ελάχιστα πριν τον οργασμό κ τελικά να χρειάζεται μόνο μια κίνηση ή μια κουβέντα Του για να τελειώσω, έστω και αν είναι θέμα δευτερολέπτων.