Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πυγοράπισμα (Spanking)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Για να ξαναζωντανέψω αυτό το (αδίκως, θεωρώ) νεκρό νήμα...

    Πυγοράπισμα...υπέροχη λέξη, ήντινα, ομολογώ αγνοούσα! Αεί διδασκόμενος...

    Προσωπικά, απεχθάνομαι να χρησιμοποιώ το χέρι (γυμνό)...θα το κάνω μόνο όταν η ανάγκη είναι επιτακτική και δεν υπάρχει κάποιο εργαλείο (έστω αυτοσχέδιο) τριγύρω...από κει και πέρα, η ζώνη είναι αγαπημένη και αφήνει υπέροχα σημάδια. Paddle επίσης! Μπαστούνι για πιο...άγριες, τιμωρητικές καταστάσεις...
     
  2. lina

    lina Regular Member

    Λατρεύω το πυγοράπισμα με το χέρι του ειδικά αν γίνει σκληρότερος μαζί μου όπως έχει τύχει μια φορά σε ανύποπτο χρόνο να με τιμωρήσει με ένα καλώδιο ο πόνος ήταν πολύς και τα σημάδια κράτησαν βδομάδες.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Η αλήθεια είναι ότι το χέρι είναι, πολλές φορές, πιο δυνατό από ένα καλό μαστίγιο.
     
  4. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)


    Θυμάμαι έντονα, ίσως και κάθε στιγμή από τη πρώτη φορά με horsewhip..

    Ο Κύριός μου, ενώ με μαστίγωνε, μου ανέλυε την φυσιολογία του πόνου,
    μου έλεγε πότε να ανασαίνω για να το νιώθω όσο πιο έντονα γίνεται ...    

    Συναισθήματα, πλείστα... oυχ τι αναπολώ μεσημεριάτικο ...  
     
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Πολύ καλό, ειδικά αν γίνεται με ένα καλό μαστίγιο, το οποίο επιτρέπει στα οπίσθια να πάρουν ένα πολύ ωραίο χρώμα!
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    γυμνό χέρι...  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Ασε καλυτερα ... μετα ποναει το χερακι Μου....
     
  8. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Τόσο ευαισθησία πια;;  
     
  9. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Εξαρτάτε πάντως από τις αντοχές και των δύο πλευρών.Έχει τύχει Domme να πονέσει το χέρι της χτυπώντας είτε με γυμνό χέρι είτε με crop είτε με flogger είτε με βέργα.Κατά την ταπεινή μου άποψη όλα πολύ όμορφα είναι αρκεί η Domme να ξέρει να τα χρησιμοποιεί και ο sub να τα αντέχει για όσο χρόνο Εκείνη επιθυμεί.Διότι από τη θεωρία στην πράξη υπάρχει...χαώδης διαφορά  
     
  10. jacklyn

    jacklyn New Member

    πολυ ωραιο,με χερι η βουρτσα!
     
  11. erma

    erma Regular Member

    Με γυμνό χέρι. Να νιώθω την παλάμη του να κολλάει πάνω στο δέρμα μου. Και μετά ο ήχος πάνω στη σάρκα. Δε θέλω να ξέρω ποιος θα είναι ο αριθμός. Με εξιτάρει το γεγονός αν θα υπάρχει συνέχεια. Είναι όμορφο συναίσθημα η αναμονή. Ακόμα και το γεγονός πότε θα είναι το επόμενο χτύπημα.
    Επίσης μου αρέσουν οι χλωρές βέργες. Κάνουν ωραίο πόνο και όμορφα σημάδια. Το κλάσμα του δευτερολέπτου από τον ήχο που κάνουν στον αέρα μέχρι να τις νιώσεις πάνω σου, σου κόβει την ανάσα.
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    οταν η παλαμη εφαπτεται γυμνη σε γυμνο δερμα τοτε νοιωθουν και τα δυο μελη την αισθηση του κτυπηματος , τη δονηση, τη ζεστη, τον πονο, εκεινη την υπεροχη στιγμη δινει και περνει ενεργεια ο ενας απο τον αλλο, τα σωματα γινονται ενα, το χτυπημα γινεται πυλη ροης ενεργειας και συναισθηματων.....