Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πυγοράπισμα (Spanking)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. Lady_No

    Lady_No Regular Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Το χέρι είναι μια πολύ καλή επιλογή γιατό το ελέγχεις 100% βέβαια υπάρχουν και ωραιότατες βίτσες που τις κόβεις απο δέντρα στην διαδρομή για το εξοχικό...  
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Για πυγοράπισμα con fuoco.

     

     
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    χερι ,χερι και παλι χερι!!!!
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Οργασμός δοξαριού!   Ποιος να αντισταθεί για πυγοράπισμα μετά μουσικής.. 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    ο καθένας με το .. πόνο του ..!

    περί ορέξεως και τα πινέλα ζωγραφικής πολύ καλά και μόλις ερεθιστεί το δερματάκι χαιδεύεις με την άλλη άκρη την .. τριχωτή ..!

    επίσης οι διάφορες κανονές (χάρακες αλλιώς) ειδικά οι μεταλλικοί ..! αν έχεις σταθερό χέρι ,μένουν και οι αριθμοί στο κολομαγουλάκι ,μου αρέσει να χαιδεύω το 8 ...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. i_love_the_pain

    i_love_the_pain New Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Πολυ ωραιο το θεμα Σας.Πολυ ωραια τεχνικη κατα την ταπεινη μου γνωμη ειναι η υποτακτικη ή ο υποτακτικος να βρικεται στα γονατα Του Κυριαρχου ή Της Κυριαρχης και να τις τρωει μη γνωριζοντας τον αριθμο των πυγοραπισματων ή τον ρυθμο.Τα βρεγμενα οπισθια οντως ειναι κατι υπεροχο σαν αισθηση.Ενα ωραιο οργανο κατα την γνωμη μου ειναι ο χαρακας παγωμενος στην καταψυξη.Βεβαιως λατρεμενη τεχνικη ειναι τα χερια να στηριζουνε τον τοιχο ο ποπος τουρλωμενος και η ζωνη να κανει εναν ωραιο ηχο και να χαραζει τα δικα της σημαδια...
     
  7. Baroque

    Baroque New Member

    Re: Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Αυτό και εάν εξάπτει την φαντασία!!!
     
  8. yorgos00

    yorgos00 New Member

    Χέρι σίγουρα. Είναι πιο άμεσο και ελέγχεται πίο εύκολα ειδικά για αρχάριους ή για πιο σοφτ πράγματα. Ζώνη το δεύτερο αγαπημένο για μένα κατα προτίμηση συνδιασμένο με ταυτόχρονη διείσδυση ή στοματικό.
     
  9. Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Μεταλλικό στιγμόμετρο!
     
  10. Angels Guardian

    Angels Guardian Regular Member

    Απάντηση: Πυγοράπισμα (Spanking)

    Χαίρετε από ένα νέο μέλος του forum. Χέρι είναι η καλύτερη προτίμησή μου. Δεν λέω όχι όμως και σε ένα καλό paddle ή riding crop. Σε κάποιο νήμα πάντως η tender lilly είχε πολύ καλές προτάσεις.