Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ανακαλυψα το φετιχ μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gas_mask, στις 21 Οκτωβρίου 2020.

  1. Gas_mask

    Gas_mask Bdsm latex

    Ενα βραδυ μετα απο δουλεια εχω παει σπιτι εχω κανει μπανιο εχω φαει και εχω αραξει καναπε και βλεπω τηλεοραση. Η κοπελα μου καυλωμενη για σεξ ερχεται μου τριβεται και τα σχετικα. Της λεω οτι δεν θελω ειμαι κουρασμενος. Εκεινη παει στο δωματιο φοραει κατι δερματινες ζαρτιερες βαζει μαυρες γοβες φοραει ενα ζευγαρι λατεξ γαντια και μια μασκα αεριων. Βγαινει απο το δωματιο την βλεπω και με κοβουν τα γελια. Της λεω τι ειναι αυτα καθως πρωτη φορα τα εβλεπα. Εν τελη η παρουσια της με εκανε να θελω να κανουμε σεξ σαν τρελο και το καναμε 5 φορες αν θυμαμαι καλα. Την επομενη μερα παει μου παιρνει ενα ζευγαρι γαντια κατι μασκες αεριων και μου λεει φορεσε τα. Με τα πολλα τα φοραω και εγω και απο τοτε δεν εχουν βγει απο πανω μου μεσα στο σπιτι. Σιγα σιγα πηρα και κατι λατεξ ρουχα. Ποιος να μου το ελεγε πριν γινει ολο αυτο οτι εχω το συγκεκριμενο φετιχ που μου αρεσει και παρα πολυ
     
  2. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Συμπέρασμα: Δεν ανακαλύπτεις το φετίχ σου. Σε ανακαλύπτει αυτό.
     
  3. iolanda

    iolanda Contributor

    Τώρα με τον covid πάντως, άνετα τα φοράτε και εκτός σπιτιού.
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πολύ καλό!!
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εγω παντως που τα εβαλα εκτος σπιτιου (οχι ολα, το θεωρησα υπερβολη. Εβαλα μονο τις δερματινες ζαρτιερες και τις γοβες) εφαγα 2 προστιμα!
    Ενα για μη χρηση μασκας και ενα προσβολη δημοσιας αιδους  
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αμα βγαινουν σε 47 να παρουμε.
     
  8. Exploiter

    Exploiter F* my mind first

    5 φορές το κάνατε ? Δηλαδή πριν τι γινόταν?Χωρίς να γίνομαι αδιάκριτος βέβαια..
     
  9. takakis

    takakis New Member

    Πολύ ωραία ιστορία!!! (αδερφέ αν δεν είστε ακόμα μαζί θέλω τα στοιχεία της κοπέλας άμεσα   )