Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως καταλαβαινεις οτι μια γυναικα ειναι αφεντρα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος marios_sub_22, στις 2 Οκτωβρίου 2005.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Έχει πάντα μαζί της ένα πτυσσόμενο μαστίγιο στην τσάντα της, αν η τσάντα της είναι μικρή τότε χρησιμοποιεί το app https://play.google.com/store/apps/details?id=com.studio215.bigbangwhip&hl=en

     

    [EDIT] Για να μην με πουν ρατσιστή   οι iPhone users https://itunes.apple.com/gr/app/pocket-whip/id319927587?mt=8

    [EDIT2] Windows Phone users... τουλάχιστον έχετε τον explorer...  
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
     
    Χαχα χαχα κλαίω  
     
  3. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Βλεπεις το μετωπο. Συνηθως το κανουν tattoo ή εχουν κρεμασμενη φωτεινη επιγραφη.
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Νταξει, @Xarhs δεν παίζεσαι   κάνα app για shibari βρήκες;;;
     
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    καθε γυναικα παντως, ειναι μια εν δυναμη αφεντρα, αρκει να την κανεις να το αισθανθει  
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αχαχα πάντως εγώ κάτι έχω καταλάβει με αυτή που θα έβγαινα σήμερα.. Αχαχ
     
  7. μετα ομως θα τραγουδας σαν πριμαντονα......   
     
  8. οκ θα μιλησω σοβαρα........πιστευω οτι και μονο μια ματια θα αρκουσε για να καταλαβει καποιος μια αληθινη αφεντρα.......
     
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp


    Το ολο θεμα ειναι ακριβως εδω. Πολυ περιμενουν ή θελουν το παρουσιαστικο της Αφεντρας να ειναι καποια τρελη , σκυλα , σεξοβομβα. Αυτο τους κανει ᾽᾽κακους᾽᾽απεναντι σε αλλες Κ που δεν ειναι ετσι, μπορει ακομη και το γλυκο κοριτσι της διπλανης πορτας να ειναι Αφεντρα και μαλιστα σκληρη. Αυτο δε σημαινει οτι ειναι λιγοτερο ή περισσοτερο ή οτι δεν ειναι αυτο που φανταζομαστε. Ομως το θεμα ειναι Εκεινη να ειναι αυτο που επιθυμεις ή εσυ να εισαι αυτο που Εκεινη επιθυμει;
     
  10. Skia69

    Skia69 New Member

    Πόσο δίκιο έχεις Δέσποινα
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Κατεβάζεις την αντίστοιχη εφαρμογή στο κινητό και σκανάρεις το QR της. Όλα εγώ πχια;
     
  12. Kalia

    Kalia Domme

    Θα συμφωνήσω απόλυτα γιατί μου έχει τύχει....Έτσι βρήκα κάποια στιγμή έναν Male slave!