Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως κραταμε εναν σκλάβο για παντα δικό μας!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος zeta26cd, στις 15 Αυγούστου 2008.

  1. zeta26cd

    zeta26cd New Member

    Απο προσωπική εμπειρία σας λέω ότι ο μόνος που κατάφερε να με κρατήσει σκλάβο του παντοτινά είναι ο Αφέντης μου. Αυτό το κατάφερε εφαρμόζοντας τις ακόλουθες 3 μεθόδους: α) πολύ αυστηρή καθημερινή τιμωρία, β)δεν μου έχει επιτρέψει ούτε μια φορά να τελειώσω και σχεδόν πάντα κρατάει το πέος μου σε chastity belt κλειδομένο, γ)αδιαφορεί πλήρως για μένα.
    Γνώρισα και άλλους υποτιθέμενους Αφέντες πριν από αυτόν...αλλά δεν είχαν τον τρόπο. Αν με άφηναν να τελειώσω....με είχαν χάσει. Νομίζω ότι είναι τρομερά δύσκολο να κάνεις μόνιμο σκλάβο έναν bι....πρέπει να έχεις τους τρόπους.
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αυτο ομως μην ξεχνας οτι αρμοζει σε εσενα.Σε αλλους υποτακτικους μπορει να μην ισχυει.Αναλογα την προσωπικοτητα του καθενος λοιπον...
     
  3. zeta26cd

    zeta26cd New Member

    Ναι έχεις δίκιο. Αυτό είναι το ιδανικό για μένα. Όλα υποκειμενικά είναι. Γιαυτό και είναι πολύ δύσκολο να βρείς αυτό που σου αξίζει.
     
  4. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Πως κραταμε εναν σκλάβο για παντα δικό μας!

    πόσα χρόνια, έχει κρατήσει μέχρι τώρα αυτό το «παντοτινά»;
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν νομιζω οτι η μεθοδος αυτη μπορει να αποδωσει σε ολους.
    Οι υποτακτικοι, ανδρες και γυναικες, περα απο το στατους τους ειναι ανθρωπινα οντα με τον δικο τους χαρακτηρα καθ' ενα ξεχωριστα και οχι μηχανες.
    Εαν ο-η εκαστοτε υποτακτικος-η βλεπουν στο προσωπο του εξουσιατη τους τον-την ιδανικο Κυριαρχο δεν βλεπω γιατι θα Τον-Την αφησουν.
    Αυτο που εγραψες εκφραζει εσενα, δεν σημαινει πως και οι υπολοιποι-ες υπότακτικοι-ες υιοθετουν την ιδια αποψη.
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Πως κραταμε εναν σκλάβο για παντα δικό μας!


    Ελααααα???????
     
  7. Δεν πας λεω γω σε καμμια εκκλησια να προσκυνησεις μερα που ειναι σημερα
    αλλα ασχολεισε ποιος σ εχει σκλαβο και ποιος δε σ εχει...ημαρτον κυριε
     
  8. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Εν τοιαύτη περιπτώσει εγώ έχω Αφέντη τον Μπραντ Πιττ.
    α) μου επιβάλλει πολύ αυστηρή καθημερινή τιμωρία μένοντας μακριά μου,
    β) δεν μου έχει επιτρέψει ούτε μια φορά να τελειώσω μαζί του και
    γ) αδιαφορεί πλήρως για μένα.
    Τώρα που τα σκέφτομαι, τα ίδια ισχύουν για την Αντζελίνα Ζολί.
                 
     
  9. zeta26cd

    zeta26cd New Member

    ΚΑΛΟ !!!!!!!    
     
  10. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    μα φυσικα με μια αλυσιδα η μεσα σε ενα κλουβι.ειναι πολυ ευκολο 
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χστουκιζουμε ανελεητα τον σκλαβο μεχρι να φτασουμε στο σημειο να τον εχουμε τα ανασκελα στο κρεβατι και με ορό, αφου η γναθος του εχει περιελθει σε τετοια κατασταση που και ο χυλος αποτελει για αυτον πλεον ξηρα τροφη.
    Με λιγα λογια γινομαστε Καθυ Μπειτς στην ταινια "Μisery".
     
  12. skia

    skia Contributor

    η δική μου η άποψη είναι λιγάκι διαφορετική. όλα έχουν μία αρχή, ένα αποκορύφωμα κι ένα τέλος...
    μετά μία καινούρια αρχή και ξανά ο ίδιος κύκλος.....