Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως μπορώ να...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 27 Ιουλίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όλοι πάντα ψάχνουν τον τρόπο . Πώς να καταφέρουν αυτό , πώς να εκπαιδεύσουν την/τον σκλάβα/ο τους για διάφορα πράγματα . Συμβουλές , οδηγίες , μεθόδους διαχείρισης , βοήθειες και απαντήσεις για το Bdsm , για σχέσεις M/s , D/s ή οτιδήποτε άλλο .
    Πολλοί θέλουν να ρωτήσουν αλλά δεν πιστεύουν , άλλοι πιστεύουν αλλά δεν τολμούν . Υπάρχει ή είναι τελικά μύθος η Ελντοράντο που κρύβει τους χρυσούς «Λωτούς» (δική μου εκδοχή) , που κάποιος τρώγοντας τον , γίνεται σκλάβα , σκλάβος , Αφέντης , Αφέντρα ή ότι άλλο θελήσει .
    Η άποψη μου είναι ότι θέλει κόπο που είναι μηδαμινός στην ομορφιά που προκύπτει .
    Τρόπο ώστε το σημάδι να μείνει βαθιά και για πολλά χρόνια σαν στολίδι .
    Προσοχή ώστε να μην ξημερώσει εκείνο το πρωινό που το λουλούδι θα έχει μαραθεί .
    ΠΩΣ ;
    Και εγώ αντί να απαντήσω , θα ρωτήσω :
    Για ποιο θέμα ;
    Ίσως ήρθε η ώρα η Ελλάδα να ρωτήσει και γιατί όχι κάποιος Επώνυμα να τολμήσει επίσης.
    Απαντήσεις θα υπάρξουν , αλλά όμορφα για να γίνουν όλα , να θέσω κάποιους κανόνες .
    Όποιος χρησιμοποιεί την Ελλάδα , θα προσπαθεί σε ένα post να περιγράφει την απορία του .
    Οι απαντήσεις να έρχονται από ανθρώπους που ξέρουν Επώνυμα . Μην ξεχνάτε ότι με τέτοια θέματα πρέπει σοβαροί να είμαστε και πάσης φύσεως αποπροσανατολισμός ή προχειρότητα δείχνει και την πυκνότητα του χαρακτήρα μας .
    Επίσης η Ελλάδα πρέπει να χρησιμοποιηθεί σε αυτό το thread με σοβαρότητα , δεν θα έχει το δικαίωμα να απαντά , ειδάλλως θα της αλλάξω το password , μέσα από το e-mail . Δεν πιστεύω ότι υπάρχει έστω και ένας εδώ μέσα που δε θα το σεβαστεί αυτό.
    Ελλάδα και Επώνυμοι όμορφα ρωτήστε για να μάθετε …