Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να βρω αυταρχικη κοπελα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giannissub22, στις 15 Αυγούστου 2022.

  1. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος 22 χρονών! Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω τους πιο έμπειρους και έμπειρες για κάποιες πληροφορίες. Αρχικά να πω οτι έχω πολλες vanilla εμπειρίες ενώ αντίθετα οι εμπειρίες μου στο bdsm είναι μόνο επί πληρωμής. Παρόλα αυτά αυτο που με ενδιαφέρει είναι η πλήρης υποταγή σε μια κοπέλα, θέλω να το ζήσω 24/7 (δεν έχω λίστα με πράγματα που ζητώ, φυσικά υπάρχουν πράγματα που μου αρέσουν όπως strapon, cuckold ,worship, αλλα κύριως σκοπός μου είναι η ικανοποίηση της κοπέλας). Πώς μπορώ λοιπόν να συναναστραφώ με κοπέλες με παρόμοια ενδιαφέροντα? Στις συναντήσεις μελών? Υπάρχουν κάποια workshops? Online ίσως σε κάποιο dating site?
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Κατρίνα έλα δικός σου
     
  3. Angelien

    Angelien New Member

    Την ίδια απορία έχω κ εγώ..
    Την ίδια απορία μπορώ να πω ότι έχω κ εγώ..
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    δυσκολο.θα σε εκανα δωρο σε μια φιλη τρανς .η πρωτη μου δασκαλα εννοειτε χωρις πληρωμη αλλα εχει αποσυρθει [ηλικια]
     
  5. Angelien

    Angelien New Member

    Κρίμα. Ευχαριστώ πάντως
     
  6. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Τόσο δύσκολο πια? θέλω να ακούσω τι προτείνουν οι πιο έμπειροι, κάποια ιδέα??
     
  7. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Γιάννη μου για να συναναστροφεις με κοπέλες τέτοιου τύπου πρέπει αρχικά να τις ελκυεις και εσύ και δεύτερον να δώσεις να καταλάβουν τι είναι αυτό που ψάχνεις . Μήπως προσέγγιζεις ντροπαλά κορίτσια αν και δεν είναι κανόνας συνήθως μια ντροπαλή κοπέλα δύσκολο ως ακατόρθωτο να σου βγει αφέντρα. Επίσης αν δεις μια κοπέλα πολύ όμορφη και δυναμική σε κομπλαρει και δεν την πλησιάζεις πλησιάζεις φοβησμενος? Διότι ακόμα και να σου αρέσει μία τέτοια κοπέλα εάν την πλησιάζεις με φόβο μπορεί η κοπέλα να νομίζει ότι ψάχνεις κάτι εντελώς αντίθετο και να μη σου αποκαλύψει ποτέ την ταυτότητά της. Γενικά το θέμα της προσέγγισης είναι πάρα πολύ μεγάλο και πιστεύω ότι ίσως εκεί γίνεται λάθος.
     
    Last edited by a moderator: 16 Αυγούστου 2022
  8. Giannissub22

    Giannissub22 New Member

    Σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση σας. Απο κοντα να πω την αληθεια δεν κομπλαρω και ειμαι αρκετα κοινωνικος. Εχω πολλες εμπειριες με γυναικες αλλα ολες δυστηχως ειναι vanilla. Ηλεκτρονικα απο την αλλα κομπλαρω καπως θα ελεγα καθως προτιμω να μιλαω face to face.
     
  9. Δεδομενου οτι στατιστικα οι περισσοτερες Κοπελες εδω ειναι υποτακτικες θα ηθελα να ρωτησω αν αρεσει σε καποιους Κυριαρχους Αντρες να εχουν σκλαβο-υπο για την σκλαβα-υπο Τους ο οποιος φυσικα θα υπηρετει κ τους Δυο. Σαν ιδεα αρεσει στους Κυριαρχους κ στις υποτακτικες? Θα φαινονταν οτι υπηρετουν οι υποτακτικες καλυτερα τον Αφεντη τους αν ειχαν τον σκλαβο τους να υπηρετει καλα τον Αφεντη τους ? Φαινεται πιστευω οτι ειμαι ψιλοαπελπισμενος
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Εκεί που οι άλλοι βλέπουν έναν αξεδιάλυτο γρίφο, οι επιτυχημένοι βλέπουν μία καινοτόμα επιχειρηματική ιδέα.
    Μπράβο σας!
    Η πρόταση είναι πολύ, πολύ μπροστά.
    Ανδρική αλληλεγγύη.
     
  11. Για τρολια μου κανει η απαντηση αλλα Σας ευχαριστω.
     
  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Μόνο, αν θεωρηθεί η δική σας πρόταση τρολλιά, μπορεί να είναι και η δική μου τοποθέτηση επ' αυτής τέτοια.