Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να βρω αυταρχικη κοπελα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giannissub22, στις 15 Αυγούστου 2022.

  1. Οχι δεν ειναι. Πιστευω οτι θα μπορουσε να ειναι φετιχ αυτο που προτεινω
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Σωστόν.
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Άντε καλέ, μη το λέτε!
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αφοπλιστικά ειλικρινής!
    Τα σέβη μου  
     
  5. Σας ευχαριστω πολυ. Τιμη μου που Σας αρεσε
     
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Όλες οι γυναίκες είναι αυταρχικες αρκεί να βρεις τα κουμπιά τους. Μερικά από αυτά αναγράφονται παρακατω:
    1. Πατάς με παπούτσια στα χάλια
    2. Δεν κατεβάζεις καπάκι στην τουαλέτα
    3.Τρως κουραμπιέ στον καναπέ
    4. Σκουπιζεσαι στις κουρτίνες
    5.Η τηλεόραση παίζει μόνο ποδόσφαιρο στη διαπασών. (Έξτρα μπόνους όταν έρχονται οι φίλοι σου)
    6. Καπνίζεις στην κρεβατοκαμαρα
    7.Ροχαλιζεις


    Και άλλα πολλά....
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ναι μας αρέσει   αρκεί να τα βρίσκουν τα σκλαβιά μεταξύ τους. Δεν είναι σπάνιο σχήμα αν και ευδοκιμεί πιο πολύ σαν Αφέντρα/σκλάβ@/σκλαβ@.  
     
  8. Σας ευχαριστω που γραψατε. Ο Κυριος Σας θα ειναι περηφανος που Σας εχει σκλάβ@ Του
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ναι τρέχει από τα μπατζάκια η περηφάνια.  Να είσαι καλά αδερφέ, την εβδομάδα μου έφτιαξες   εύχομαι γρήγορα να βρεις ένα σχήμα καλε μου όπως το φανταζεσαι  
     
  10. Σας ευχαριστω κ Εσεις να βρειτε ο,τι ψαχνετε
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ωπα, @Doulakos646 ,για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους, επειδή βλέπω πως όπου βρεις πετάς κι ένα "Σας".

    Όταν αναφέρεσαι σε Κυρίαρχο, ορθώς, γράφεις Σας με κεφάλαιο.
    Τώρα που αναφέρεσαι στην @Brt , διότι και καθότι σκλαβ@, όπως πολύ σωστά έγραψες, έπρεπε να γράψεις "σας".
    Σε περιπτώσεις που το σας αναφέρεται στον @no_Taboo που είναι perv θα γράφεις σ/Σας, και αν ο συνομιλητής είναι switch τότε Σ/σας.
    Πρόσεχε να μην τα μπερδέψεις!

    Bonus: Το @ στο τέλος της λέξης σκλαβ@ μπαινει μόνο και μόνο για να μην προσδιορίσει φύλο.

    Ελπίζω να βοήθησα!

    Edit: Το δουλάκος δεν ξέρω αν λειτουργεί, στο αντίστοιχο θηλυκό πάντως θα μου ακουγόταν καλύτερα από το "δουλάκι" το "δουλάρα", το λες και γεμίζει το στόμα σου
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ναι κι εσυ τρως μπάμιες. Μπάμια-lover