Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να βρω αυταρχικη κοπελα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giannissub22, στις 15 Αυγούστου 2022.

  1. tithon

    tithon Contributor

    επιβεβαιωμένο,
    αλλά αν κάνουν τακτικά τις επαναλήψεις τους, υπάρχει περίπτωση να πάρουν μπρος, κι όπου φτάσουν.
    γιά όλους έχει.
     
  2. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Χαχαχαχ! Οκ ναι, αντε αυτες να πάρουν μπρος αλλά δεν θες ζάσταβα όταν ψάχνεις Φεράρι.
     
  3. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Γλυκιά μου αν είσαι ντροπαλή και γλυκιά δεν κάνεις για αφέντρα sorry που σου χαλάω το όνειρο αλλά δεν γίνεται από τη μία να να είσαι σκύλα και από την άλλη να ντρέπεσαι και να ζουζουνιζεις αυτα τα δύο δεν συμβαδίζουν αλιμονο αν είναι έτσι οι αφεντρες μήπως τους παρακαλάς κιόλας? Τι αφέντρα είναι αυτή η μη δυναμική δεν μπορώ να καταλάβω μπορείς να μου εξηγησεις? Για σκλάβα κάνει αυτή όχι για αφέντρα η αφέντρα αποφασίζει διατάζει και περνει ούτε ντρέπεται ούτε ενδιασμους έχει ούτε να είναι γλυκιά για να περάσει το δικό της περνάει το δικό της με τη βία αλλιώς έρχεται τιμωρια. Τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    υποθέτω πως υπάρχει και γυναικεία κυριαρχία, και αντιγραφή της αντρικής.
    δεν είναι ηθοποιοί.
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Εμείς να δεις...
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η σκύλα είναι σκύλα και η Αφέντρα είναι Αφέντρα. Προσωπική μου άποψη αν είναι σκύλα δεν κάνει για Αφέντρα αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, στο κάτω-κάτω της γραφής, το Αφεντιλίκι το κάνει η ικανότητα απόκτησης σκλάβου και έχει για όλους.
     
  7. Thegoodslave

    Thegoodslave New Member

    Εγώ που είμαι νέος στην παρέα και θέλω να γίνω σκλάβος της @Balkanian Godess τι πρέπει να κάνω;;;Ξέρει κάνεις που γιατί έχει χαθεί από το forum??
     
  8. sissy2015

    sissy2015 New Member

    συμφωνώ απολυτά...Afentra katrina και εγώ γενικά φοβάμαι να προσεγγίσω όμορφες γυναίκες...και λογικό είναι να μην ξέρουν τι ψάχνουμε...
     
  9. sissy2015

    sissy2015 New Member

    μ λίγο δύσκολο..πως να το πεις αυτό σε μια κοπέλα...
     
  10. Προσφερσου να την βοηθας. Να της κανεις καποιο δωρο . Να κρατας εσυ τα πραγματα πραγματα οταν περπατατε μαζι. Να προσφερεις να πας για αυτη ειτε για τσιγαρα ειτε σουπερ μαρκετ πχ κ πες αν δεχθει τπτ τιμη μου να Σας υπηρετω κτλ στην αρχη για αστειο.
     
  11. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Καλησπέρα, Ναι, για πες.

    Αρχικά θα σου πρότεινα, σε ό,τι αφορά τις εμπειρίες σου στο bdsm, να εξακολουθήσουν να είναι επί πληρωμής.

    Αυτά, τουλάχιστον όπως τα σκέφτεσαι, δεν γίνονται παρά το ότι όλοι εδώ θα σου πουν ότι γίνονται.
    Βλέπεις είμαστε μαθημένοι στους ευφημισμούς και είμαστε επίσης μεγάλοι για να ξεμάθουμε.
    Άκουσε εμένα και με ευχαριστείς αργότερα.

    Εντάξει, κατανοητό αλλά θα σου πρότεινα να σταματήσεις να λες ψέματα στον εαυτό σου.
    Όταν θες να υποταχτείς δεν το κάνεις για να ευχαριστηθούν οι άλλοι αλλά επειδή ευχαριστιέσαι εσυ.
    Τώρα, αν ευχαριστηθεί και κάνας άλλος ακόμα καλύτερα.

    Απ΄ όλα υπάρχουνε αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα σε καλύψουν μεσοπρόθεσμα διότι εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες.
     
  12. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Οι αυταρχικές κοπέλες δεν παύουν να ειναι κανονικές κοπέλες.Θα πιάσεις την κουβέντα ,θα δεις αν έχετε κοινή οπτική και κοινά ενδιαφέροντα και απο εκεί και πέρα κυλάει μόνο του