Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως να βρω αυταρχικη κοπελα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giannissub22, στις 15 Αυγούστου 2022.

  1. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

    Κάνε τις επικοινωνίες σου και θα βρεις. Και σου εύχομαι καλή δύναμη και καλή τύχη κυρίως αφότου την βρεις
     
  2. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Σιγά μην σε ρωτήσω κι ολας τι στατους θέλω να είμαι.
    Για κατέβα λίγο στον αμανέ να δω κάτι..
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2022
  3. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Κοίταξε.. έχω σχέσεις που ειναι σκλάβοι μου τα τελευταία 15 χρόνια. Δεν είμαι νέα Κυριαρχη. Η τελευταία μου σχεση είμαστε μαζί 5 χρόνια σχεδόν και είμαστε πολυ ευτυχισμένοι.
    Αν θεωρησουμε ότι έχω κάποια εμπειρία Θα έλεγα ότι για μένα το «αφεντιλικι» το κάνει όποιος το θέλει στην σχέση του.
    Και αυτό ειναι προσωπικό, αφορά τους δυο. Από το πως ζουν την καθημερινότητα τους ως το πως κάνουν σεξ. Γιατί έτσι (αυταρχικά και αντίστοιχα οι σκλάβοι υποτακτικά) ζούμε μια ζωή ολόκληρη. Την ζωή μας.
    Η ζωή ειναι πολυ μικρή.. δεν αξίζει να χαραμίσεις ούτε ένα δεπτερολεπτο από την ζωή σου κάνοντας κάτι που δεν σου ταιριάζει.
     
  4. billS8

    billS8 New Member

  5. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Μεγαλύτερο μπάχαλο ημιμάθειας έχω να διαβάσω καιρό. Επίσης δε θα έβλαπτε να γνώριζες και λίγη ορθογραφία.
     
  6. sissy2015

    sissy2015 New Member

    Συμφώνω..έτσι θέλουμε μια αφέντρα. Η αλήθεια να λέγετε..
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μη πιστεύεις όσα διαβάζεις.   
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Ο οαρισμός του αυταρχικός/η είναι: Αυτός/η που αποφασίζει και ενεργεί χωρίς να λάβει υπόψιν του/της την γνώμη των άλλων.

    Συνεπώς μην αγχώνεστε...δεν μπορείτε να την βρείτε εσείς...θα σε βρεί εκείνη.
     
  9. Ο φίλος πιστεύω ότι θα πρέπει με κάποιο τρόπο να εκδηλώνεται σε αυτό που θέλει όταν γνωρίζει κάποια. Πάντως αν και δεν μου άρεσε ποτέ η υποταγή, αν ήμουν ποτέ δεν θα προσέγγιζα μια γλυκούλα κοπέλα έχοντας αυτήν την ελπίδα. Εξαιρέσεις θα υπάρχουν πάντως
     
  10. Alessandro M.

    Alessandro M. New Member

    Καλησπέρα. Εγώ πάλι θα ήθελα να βρω μια κοπέλα, που να συνδυάζει την κυριαρχία με την υποταγή.
     
  11. MG

    MG Irregular Member Premium Member

    Εντάξει, το τερμάτισες, θα γελάω μέχρι το βράδυ....
     
  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Δίνεις 100-150 ευρώ και έτοιμος