Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ξεκινήσατε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος LeoNaRDo, στις 25 Ιουνίου 2015.

  1. tithon

    tithon Contributor

    μόνο χεράκια;
     
  2. Όταν μου είπε "κλείσε τα μάτια. Άνοιξε το χέρι" με ένα ύφος.....και το έκανα με 230 bts/min.
    Αυτός νομίζω πολύ νωρίτερα όταν μου είπε "Έχεις 7 λεπτά"

    Ήταν κάτι που δεν είχε όνομα. Δεν είχα όνομα να του δώσω ούτε πλαίσιο να το βάλω. Ακολουθούσα, αφουγκραζομουν, αισθανόμουν και προχωρούσα. Ανακάλυπτα, μάθαινα τον κόσμο, αυτόν και εμένα από την αρχή.
    Στην αρχή παίζοντας μετά νοιώθοντας....
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Άμα είναι πολύστροφο το αργαλείο, τι να μας λένε οι φουφούδες..?
     
  4. Σαν Υ.
    Μετά από έντονη διαμάχη και χωρίς να έχει υπάρξει καμία ερωτική επαφή ανάμεσά μας, μου είχε πει:
    - "Βγάλε το παντελόνι σου, γύρισε τον κώλο σου και ξάπλωσε στα πόδια μου".
    Εννοείται ότι σαν αντιδραστικός άνθρωπος που είμαι δεν το έκανα. Και το έκανε αυτός με το ζόρι και με περισσότερες ξυλιές για τιμωρία. Μου άρεσε πολύ, ΑΛΛΑ πάντα τον φοβόμουνα και δεν προχώρησα ποτέ τίποτα παραπάνω.

    Σαν Κ
    Όταν πάνω στο σεξ, με στραβοκοίταξε. Έφυγε αυτόματα το χέρι μου στα μούτρα του και μετα στον λαιμο του... Στα επόμενα χρόνια απλά το προχωρήσαμε παραπέρα ψάχνοντας και οι δύο "πως και τι".
     
  5. Τίποτα, τις έχουμε μόνο για τις Κυριακές στη παραλία..... 
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Όλα ξεκίνησαν από το ξυλοκοπημα και την πάλη με τα αδέρφια μου σαν μικρότερη...(οχι λαννιστερ φάση απλά κάτι πάθαινα όταν με ακινητοποιουσαν).
    Έπειτα κάτι πάθαινα με τους αυστηρούς δασκάλους. Μετά έπιασα τα πρώτα ερωτικά κόμικ και manga/anime....et voila!
    Τέλος βρέθηκε ο άνθρωπος και έμαθα τι ήταν όλο αυτό  
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Από τσόντα.... εμ σόρρυ σπόντα ήθελα να πω  .
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Επειδή από μικρή πάντα ήθελα, μόνο αυτούς που με έγραφαν.
     
  9. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Μη μου το θυμίζετε που το άνοιξα εγώ και μου το φάγε η Dark Lady γιατί ήμουν χαπατο και δεν ήξερα από registered κ.τλ
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ποια είσαι συ?
     
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ορίστε;
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    mouaxaxaxaxa

    ΥΓ. παλι καλα δλδ γιατι με εσενα δεν θα γινομαστα ποτε οπερ  
    ΥΓ. η Νταρκ ειναι απο τα λιγα ατομα που δεν εχω δει στο φορουμ