Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ξεκινήσατε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος LeoNaRDo, στις 25 Ιουνίου 2015.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Με τη μία στα βαθιά
     
  3. sigh

    sigh .

    Αρχικά είχα μια ηθελημένα αιθεροβατική οπτική των καταστάσεων που βίωνα, προσπαθώντας να πάρω την απόσταση που χρειαζόμουν όσο βρισκόμουν σε μια ανάλαφρη και παθιασμένη φάση άρνησης.
    Στην πορεία, δόθηκαν μεγάλες μάχες σε πεδία που ένιωθα πως απειλούνται τάχα. Θυμάμαι να συγκρούονται μέσα μου έννοιες όπως ισότητα, πατριαρχία, χειραφέτηση, αξιοπρέπεια, τρυφερότητα, φεμινισμός, ενώ παράλληλα είχα ν' αντιμετωπίσω και κάποιες φοβισμένες εκδηλώσεις αγάπης απο την οικογένειά μου, ως συναγερμό αφύπνισης σ' εμένα, την "αποπλανηθείσα".
    Όταν κάποια στιγμή συνειδητοποίησα πως το όλο δράμα τρέφονταν απο τη μυθοποίησή του, είδα τα πράγματα απροσδόκητα απλά.
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Από μια παρανόηση το 2000. Από μια δεύτερη παρανόηση επέστρεψα κοντά της το 2002. Από μια τρίτη παρανόηση ξαναβρεθήκαμε το 2005. Κι από μια τέταρτη παρανόηση που ουσιαστικά ήταν η πρώτη γιατί πίστευα πως δεν υπήρχαν άλλοι άνθρωποι που να νιώθουν και να θέλουν αυτά που θέλαμε εμείς έμεινα μαζί της μέχρι το 2012. Το να μη ζητάς και να μη συζητάς ελεύθερα αυτά που θέλεις και να νιώθεις ένοχα ήταν ένα μάθημα που χρειάστηκε να πάρω πολλές φορές. Και το χειρότερο απ' όλα είναι πως δε χρειαζόταν να ψάξω μακριά. Αρκούσε να μιλήσω σε μια φίλη μου, που ήταν ό,τι κι εγώ περίπου, αλλά συνειδητοποιημένα και γνωρίζοντας πως υπάρχει χώρος, όπου κι αυτή η συζήτηση ξεκίνησε από μια παρανόηση και που επειδή είχα κάνει κεφάλι σε ένα ρεβεγιόν μίλησα χύμα.
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Από μια ανούσια κόντρα που κατέληξε να ανταλλάζουμε χαστούκια...
     
  6. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Καταταχτείτε, μας έλεγαν,
    θα γνωρίσετε έναν άλλο κόσμο, μας έλεγαν
     
  7. RAIN

    RAIN nefelibata

    Και εσύ τα πίστεψες...
     
  8. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Δεν είχανε και άδικο.
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Αχ μικρέ αθώε Νόμαντ!
     
  10. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Ολοκληρώστε, παρακαλώ
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Αμέ!  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Απλά δεν σκέφτηκες τη σκοτεινή πλευρά