Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ωραίο το σεξ σε δημόσιο χώρο, αλλά ποτέ δεν έπεσε στην αντίληψή μου να έχουμε κοινό.
    Δεν ξέρω αν θα μου άρεσε.
     
  2. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Για τους όχι και τόσο τολμηρούς, προτείνω ανεπιφύλαχτα
    ασύρματο τηλεχειριζόμενο δονητή.

    Εγγυημένα αποτελέσματα!!!

    (*) και μια μικρή προσωπική ιστορία.
    Το υ φορούσε κάτι αντίστοιχο. Ήμασταν σε εστιατόριο με
    κάποιο άλλο ζευγάρι. Σε κάποια δόση και ενώ έπαιζα με το
    υ, λέω του φίλου μου (εντελώς ανυποψίαστος) "Ρε συ, τα
    έχει παίξει το τηλεχειριστήριο του γκαράζ". Οπότε το πήρε
    να εκτιμήσει την κατάσταση, άθελα του όμως ... έπαιζε με
    το υ μου.
     
  3. Σε ολα αυτα τα μερη εκανες σεξ για λιγα δευτερολεπτα ή για λεπτα; Με ολα τα ρουχα κανονικα;
     
  4. Εγω εχω κανει σε παρκο αλλα δε μας ειδε κανεις κι ας ηταν μερα μεσημερι λογω βλαστησης που μας καλυπτε. Ειχαμε βγαλει τα ρουχα ομως
     
  5. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Συνάδελφος, είχε τύχει μέρα μεσημέρι, μια γυναίκα
    να έχει γύρει στις μπαριέρες στην Κηφισίας, να έχει
    σηκώσει φούστα ή κατεβάσει παντελόνι, δεν το θυμάμαι
    ακριβώς και να παίζει με τις τρυπούλες της.

    Όταν μου το ανέφερε, ήμουν σίγουρος πως κάποια εντολή
    είχε πάρει!!!

    "Αναζητείται ο ηθικός αυτουργός"

     
     
  6. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Σε στάση λεωφορείου όταν ήμουν φανταρος ( δίπλα στο σπίτι των γονεων της ) όπου μας εκανε τσακωτους ο πατέρας της... Σε γρασίδι γηπέδου, σε παραλίες, στην μητρόπολη στην Ερμού και στο ασανσέρ ηλεκτρικου
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έτσι παιδιά...
    Πηδηχτειτε ολουθε να μην τολμάμε να ακουμπήσουμε πουθενά!
    Σπίτια ηθελα να'ξερα δεν έχετε???
    Μπαλκόνια?
    Ταράτσες?
    Αυλές?
     
     
  8. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

    Στην παραλια ξημερωματα λιγο πριν την ανατολη με πολλα αχ και ναι....μετα απο ποτακι και μια καυλα απιστευτη που να μας εχει συνεπαρει χωρις να μας νοιαζει τιποτα.....(ειχαμε βεβαια τον νου μας) 
     
  9. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

       
    Αυτα ειναι τα κλασικα....   
     
  10. Λοιπον η δικιά μου εμπειρία ! Καλοκαίρι σε γνωστή παραλία γυμνιστών της Βορείου Ελλάδας με άλλο ζευγάρι κ εγώ με.μια τότε σχέση μου.. να κάνουμε παιχνίδι και με θεατές τους υπόλοιπους θαμώνες .. καταπληκτική εμπειρία..Επίσης σεξ σε μπαρ της Χαλκιδικής με τουρίστρια μέσα στις τουαλέτες γυναικών δεν μας είδαν αλλά.μας άκουσαν
     
  11. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    εξαρτάται την στιγμή τις περισσότερες φορές διαρκεί ελάχιστα λεπτά δεν μπορεί και παραπάνω γιατί μετά θα είναι πρόβλημα. μισογυμνοι η με ρουχα η χωρις αναλογως το μέρος.πχ στο Σύνταγμα ποσα μπορεις να κανεις απλα να κατεβασεις το παντελονι σου και να ανεβασει την φουστα της παίει ρολο η ωρα ο καιρος η εποχη. αυτο που επιτρεπει και η περισταση ωστε να μην γινει κακο αστείο.
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ωραία φάση οι παραλίες γυμνιστών. άλλη ατμόσφαιρα τελείως απ΄τα υπόλοιπα. αν βέβαια εξαιρέσει κανείς το ξενέρωμα του να είναι όλοι γυμνοί...