Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Όλοι έχουμε περάσει από αυτό το παρκάκι
    Από εκεί μου έμεινε αυτός ο πόνος στην πλάτη, πάνω στο μπαλαμουτι άπλωσα το ξερό μου και κρακ, ενθύμιο... Χαχα
     
  2. BiMpiskotaki

    BiMpiskotaki New Member

    Έχω πάρει πολλές φορές πίπα σε έναν πρώην έξω και είχα καβαλήσει μία Κ. Στην πόλη όπου μένω έχει μια παραλία. Το βράδυ έχει την ηρεμία του και τους κατάλληλους χώρους, έχει και κόσμο που και που σίγουρα με άκουσαν, αν και είμαι χαμηλών τόνων ήταν κάτι που με άναβε πολύ, για αυτό και το έκανα συνέχεια στην ουσία
     
  3. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Το swinger club με κόσμο να περνάει από απόσταση αναπνοής,πιάνει;
     
  4. Venus88

    Venus88 Premium Member

    Σε παρκινγκ πισω απο βουλκανιζατερ, πανω στο καπο του αυτοκινητου. Νυχτα μεν, αλλα οποιος ηθελε περνουσε και φυσικα ακουγε.
    Σε παραλιες? Απειρες φορες. Παντα σε καπως πιο απομερα σημεια, αλλα επισης μπορουσε να ερθει οποιοσδηποτε. Δε μας ενοχλησε βεβαια ποτε κανεις. Οσοι το πηραν χαμπαρι, αν το πηραν, φανταζομαι απλα απολαυσαν τη θεα.
    Σε μπαλκονι ξενοδοχειου high season στη Στουπα, νυχτα, ειμαι σιγουρη οτι με ακουγαν σε ολη την περιοχη.
    Σε ταρατσες, Αθηνα και επαρχια.
    Και στο καστρο της Μονεμβασιας, σε εναν απο τους πυλωνες, μεσημερι, με πολυ κοσμο τριγυρω.
    Ολα με τον ιδιο παρτενερ. Ειναι μερικοι ανθρωποι που απλα σου βγαζουν διαφορετικο χαρακτηρα.
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2023
  5. Peripatitis

    Peripatitis New Member

    Καλοκαίρι , μπροστά στο Μέγαρο Μουσικής νύχτα να περνάει κόσμος... πάλι καλά είχα και φιμε τζάμι...
    Επίσης σε κλάμπ...καναπεδάκι όμορφα και ωραία... και σε παραλία , που παρόλο που νομίζαμε ήταν ερημικοί..μας έκλεψαν κιόλας τα πράγματα... 
     
  6. Όνομα

    Όνομα Regular Member

    Όταν σπούδαζα Αθήνα, πριν περίπου 7-8 χρόνια, σε ένα πάρκο στο Θησείο. Δεν θυμάμαι την ονομασία του.
    Την έβαλα να με γλείψει, απόγευμα, σε μια γωνιά του πάρκου.
    Ένας περαστικός, που έκανε τροχάδι μας είδε και κοντοστάθηκε.
    Του έγνεψα με το χέρι να φύγει.
    Συνεχίσαμε κανονικά.