Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Jasmine

    Jasmine New Member

    Like για το Θησείο!! 
     
  2. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

          
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εχω κανει διαφορα τις τελευταιες 3 δεκαετιες, καποια καλα, καποια δεν πηγαν και τοσο, αλλα δεν θα ξεχασω που μια φορα "ανατειλε" μια φατσα απο το παραθυρο του οδηγου. Εκει τα πηρα.
     
  4. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    700 φορές, σε διάφορες χώρες και πόλεις, διάφορα αστικά ή όχι μέρη, δάση, βουνά, λαγκάδια, μέσα και έξω από θάλασσες, ακτές, σίγουρα σε πλατείες, παρκα κτλ, λιγότερο σε μαγαζιά γιατί δε με πολυφτιαχνει, με πολλα, λίγα ή καθόλου ρούχα.. Δεν έχω κρατήσει λογαριασμό αν υπυρχε κοινό, αν και θυμάμαι κάποια πονηρά χαμόγελα ή "φατσες" να προβάλουν...
    Μα είναι υπέροχα εκτός (Και δεν είμαι από αυτούς που κάνουν show off)
     
  5. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Στο λουνα παρκ,στην ρόδα..Ένα από τα διάφορα μέρη..
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Σε παλιό σχήμα, Task σε δύο θηλυκά υ που θα πήγαιναν σινεμά σε μια ταινία που δεν θα είχε πολύ κόσμο:

    Να διαλέξουν εισιτήρια σε σχετικά μπροστινές θέσεις ..
    Να βάλουν τα μπουφάν πάνω στα πόδια τους ..
    Και η μία να παίζει την άλλη μέχρι να χύσει έκαστη 2 φορές ..
    Μόλις συμβεί αυτό να στείλουν αναφορά με μήνυμα στο κινητό μου ..
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Δυτης, αποσιμπιεση στα -6μ, μαυρες στολες, φιαλες, μπουρμουληθρες... φαινομαστε σα μαυρες σκιες πανω στην αμμο.

    Ηρθε κολυμπωντας απο πανω μας μια γεματουλα με ολοσωμο μαγιο.
    Εκοψε, περιμενε, εβγαλε το πανω απ το μαγιο της,
    γεμισε η θαλασσα μπουρμπουληθρες.

    Κοντεψε να με πνιξει, δεν ειχα ξαναδει ποτε στηθη D και ποσο αψηφουν τη βαρυτητα μες το νερο.
    Στο συγχωρω κοπελια, μ εφτιαξες τη μερα. Ελπιζω να καυλωσες και συ.
     
  8. Στο γραφείο της κοπέλας, στην εταιρία που δουλεύαμε μαζί, με κλειστή την πόρτα, καθόμασταν δίπλα δίπλα, εγω "έλεγχα" αυτά που μου έδειχνε και αυτή με έκανε να τελειώσω στο χέρι της. Σε κάποια στιγμή μπήκε μία άλλη συνάδερφος μέσα, και της μιλάγαμε σα να μη συμβάινει τίποτα, ενώ συνεχίζαμε τη δουλειά μας.
     
  9. boulakos

    boulakos Regular Member

    Απο τις πλεον τυπικες γυναικειες φαντασιωσεις. Ναι εχω κανει στην Αντιπαρο. Η φιλη μου αν και εσταζε απο καυλα δεν φανηκε να το απολαμβανει οταν ενα αλλο ζευγαρι περασε διπλα μας.
     
  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Αχ... δέντρα και βουνά και σπηλιές, σαν τους Νεάντερταλ. Παρόλα αυτά, το σεξ στην ταράτσα δεν το ξεχνάω και ακόμα καλυτερα, να βγαίνετε γυμνοι απο την πόρτα του σπιτιού σου και να ανεβάινετε τέσσερις ορόφους απο τα σκαλοπάτια μέρα μεσημέρι... Κάτι άλλο που θυμήθηκα τώρα, μια κοπέλα γούσταρε να παίρνει τη μάνα της στο τηλεφώνο όταν ήτανε στα τέσσσερα. Δεν ξέρω σε ποια κατηγορία πάει αυτό, αλλά, στο όνομα της καύλας, δεν νομίζω να έχει σημασία.
     
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Συνέβη πριν αρκετά χρόνια, χειμώνας του 1998 στη Γλυφάδα. Δεν είχα ανακαλύψει ακόμα το χώρο του BDSM. Βρισκόμουν σε σοβαρή σχέση. Η κοπέλα ήταν ένα έντονα σεξουλικό άτομο με - όπως διαπίστωσα μετά το πέρας της σχέσης/retrospective - υποτακτικές τάσεις. Κατά τη διάρκεια clubbing (όταν ακόμα υφίστατο στην Ελλάς), η κοπέλα μου ψυθιρίζει ότι το μουνάκι της είναι μούσκεμα, τα πόδια της τρέμουν (επικά πόδια) και ενώ γνωρίζει ότι βρισκόμαστε σε δημόσιο χώρο, δεν αντέχει άλλο, θέλει να μπω μέσα της.

    Δε θα ήθελα να έκανα κάτι στις τουαλέτες του club, οπότε και απολογούμαι στη λοιπή παρέα πως η κοπέλα θέλει λίγο αέρα και ότι θα πάμε για μία σύντομη βόλτα. Νύχτα ήταν, περασμένη η ώρα, βρήκαμε μία οικοδομή, μπήκαμε μέσα και ενώ υπήρχε ορατή επαφή των κορμιών μας με το δρόμο, αρχίσαμε να πηδιόμαστε. Η καύλα, τα βογκητά, οι ανάσες που φαινόντουσαν στον παγωμένο αέρα (Χριστούγεννα) και πάνω από όλα το γεγονός ότι κάναμε έρωτα σε δημόσιο χώρο, σε ένα χώρο που οποιαδήποτε στιγμή θα μπορούσε κάποιος να μας ελέγξει, μεγάλωσε την καύλα μας και κορυφώσαμε και οι δύο με τέτοια δύναμη που δεν την είχαμε όταν κάναμε έρωτα σε ελεγχόμενο περιβάλλον π.χ. σε σπίτι.

    Έχουν περάσει 21 χρόνια από τότε και η συγκεκριμένη εμπειρία, μου έχει μείνει αποτυπωμένη για την έντονή της σεξουαλικότητα.

    Συνιστάται;

    Δε θα το έλεγα πια, καθότι ο κόσμος έχει γίνει μυστήριος και μπορεί να κάνεις παρέα με περίπολο της Αστυνομίας, αλλά σίγουρα σαν εμπειρία και εγκεφαλικά πάντα λειτουργεί απελευθερωτικά.
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    Public με την εννοια του δημοσιου χωρου μου ειναι αδιαφορο.
    Mε την εννοια μπροστα σε κοσμο.να σε κοιτανε καυλα.