Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Ένα βράδυ πριν περίπου 10 χρόνια θυμάμαι η Αθήνα έβραζε γύρω στις 11 στην παλαιά Φώκαια με 32 βαθμούς κελσίου το θυμάμαι καλά η παραλία γεμάτη ζευγαρακια μετά την πρώτη βουτιά το κάνουμε με την φίλη μου υπό το βλέμμα των διπλανών μας τέλεια εμπειρία εκτός του ότι με έφτιαξε αφάνταστα
     
  2. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Το δημόσιο είναι το αγαπημένο μου φετίχ αλλά σε συγκεκριμένα σημεία εντός τις Αττικής παραλίες συνήθως βραδάκια ...
    Μέσα η έξω από το αυτοκίνητο ..μου αρέσει να μοστραρω την κοπέλα είτε στήθος τις είτε στα 4 να την βλέπουν τις τρυπουλες τις ..
    Στην αρχή όλες λέγανε όχι εγώ ποτέ ..μετά από μια φορά όλες μετά με κοίταζαν γλυκά και έλεγαν πάμε παραλία  
    Με αποκορύφωμα καλοκαίρι σε παραλία τις Γλυφάδας μετά από ποτα να την έχω στα 4 και να είναι γύρω μας 8 ματακιδες κ να την παίζουν ...
    Με τελευταία φορά προχτές στο Καβούρι ... 
     
  3. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Καλό αλλά δεν μπήκε κανείς στο παιχνίδι
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Έτσι...πείτε μας κι άλλες ιστορίες με παραλίες,να μην πατήσουμε το πόδι μας πουθενα φέτος!
     
     
  5. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Μην φοβάσαι dina δεν πας εσύ σε αυτές τις παραλίες
     
  6. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Όχι ήταν κύριοι   ..τέλος τους έκανα νόημα ότι τελείωσε το show ,και εξαφανιστικαν....
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πλάκα μου κάνεις?
    Παλαιά Φώκαια πηγαίνω όταν είμαι Αθήνα.
    Θυμάρι,Λεγραινά κτλ
     
  8. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Τώρα μου χάλασες την φαντασίωση
     
  9. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Έλα βρε και πως δεν έχουμε συναντηθεί
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να το κανονίσουμε βρε,αλλά δε θα χύσεις εκεί κοντά που θα κάθομαι,ναι;
     
  11. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Άγιο Νικόλαο να έρθεις Ανάβυσσο ...
     
  12. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Μην φοβάσαι φοράω συνήθως προφυλακτικό