Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Όταν λες κόσμο μπροστά, εννοείς με κόσμο να μας βλέπει ή με κόσμο, αλλά να μην μας βλέπει ; Έχει διαφορά !
     
  2. Anestis 1880

    Anestis 1880 New Member

    Μέσα σε ΚΤΕΛ από Θεσσαλονίκη προς Σέρρες...εγώ με την πρώην αρραβωνιαστικιά μου ..ήμουν πολύ αναμμένος..από μόνη της έβαλε το χέρι μέσα από το παντελόνι.. το σκεπασα με μια ζακέτα... ήμασταν γαλαρία μόνοι μας..ο οδηγός μας κοιτούσε αλλά μάλλον φαντασιωνοταν την δικιά μου...τελείωσα πάνω μου και μετά τα σκούπισα με χαρτομάντιλο
     
  3. Σε παγκάκι, φορούσα σανδάλια, μου έκανε απαλό μασάζ στα πόδια και έσκυψε αυθόρμητα και μου τα φίλησε  
    Όταν κατάλαβε τι είχε κάνει, έγινε κατακόκκινος.
     
  4. Κανένας δεν έχει κάνει κάτι. Όλα είναι φαντασιωσεις
     
  5. Wrath

    Wrath New Member

    Είχαμε βγει σε ένα εστιατόριο με την σχέση μου.Όλα ήταν πολύ
    καλά,γελούσαμε.Η ατμόσφαιρα ερωτική.Μετά από ένα φιλί έβαλα
    το χέρι μου διακριτικά κάτω από το τραπεζομάντηλο και το έβαλα
    μέσα από το φόρεμα της.Άγγιξα τα χείλη της πάνω από το εσώρουχο
    της και άρχισα να την τρίβω απαλά.Η έκφραση της είχε γίνει τόσο
    αισθησιακή.Έβαλα τα δάχτυλα μου μέσα της και άρχισα να παίζω
    μαζί της.Είχε γίνει τόσο υγρή που με δυσκολία κρατιόταν αλλά
    δεν έβγαζε ανάσα.
     
    Last edited: 27 Νοεμβρίου 2019
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Βυζαντινοτέτοιε;! Εσύ;!
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    φήμες λένε οτι οι άνθρωποι γαμάνε. υπάρχουν κι ενδείξεις που το επιβεβαιώνουν.
    ισχυρίζομαι οτι έχω δει, κιόλας.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μπανιστηρτζή!
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    σεμνύνομαι.
     
  10. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    ευλογία.
     
  11. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    στην φιλοσοφική σχολή ταράτσα και στην aula κεντρική αίθουσα.
     
  12. NoStringsAttached

    NoStringsAttached Premium Member

    Στο πίσω μέρος ενός Cinquecento, εκείνη 17 χρονών κι εγώ 24... Μπροστά, δύο φίλοι μου, οδηγός και συνοδηγός, γυρνούσαμε από ένα εξοχικό στην Αναβυσσο. Καθώς μιλούσα με τους μπροστινούς, της σήκωσα τη φούστα, παραμέρισα το κυλοτάκι της και τη μαλάκισα μέχρι που έχυσε... Είχε σκύψει και κοκκινήσει και με κοίταξε λοξά, ενώ έγλειφα τα υγρά της απ' τα δάχτυλά μου...