Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσους σκλάβους;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 10 Ιουλίου 2006.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κι εγώ πιστεύω πως ο john_slave96, απλά προσπαθεί να δώσει το μύνημα πως μπορεί μέσα στη φαντασίωση τους πολλοί και πολλές να δηλώνουν σκλάβοι, χωρίς ποτέ να έχουν αναρωτηθεί τι πραγματικά προϋποθέτει το να είσαι σκλάβος και μέσα από αυτές τις συζητήσεις να αρχίσουν αν μη τι άλλο να αναρωτιούνται, πόσο ορθά έχουν αυτοπροσδιοριστεί.
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Αλλά μάλλον δε θέλουν να τοποθετηθούν για... ευνόητους λόγους!!!
     
  3. savra

    savra Guest

    Oι Κυρίες μπορούν να έχουν όσους θέλουν  
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν βλέπω την εισχώρηση ενός σκλάβου (ή και ενός Αφέντη) σε μία σχέση που στήθηκε βασισμένη στην αρχή των δύο τελεστών (τη μονογαμία), ως μία διαδικασία την οποία μπορώ να διαχειριστώ στα πλαίσια της ήδη υπάρχουσας σχέσης. Θεωρώ ότι και οι τρεις (πλέον τελεστές) θα πρέπει να διαπραγματευτούν εκ νέου τη δομή της νέας σχέσης τους.

    Μιλώ μόνο υποθετικά και καθόλου βιωματικά.
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

    Όσους θέλει μπορεί να έχει αλλα να είναι σε θέση να μπορεί να τους ελέγχει όλους το ίδιο καλά... ο σκλάβος είναι άντρας και ζηλεύει και αυτός μερικές φορές... πρέπει να τον κάνει να καταλάβει την θέση του μπροστά Της και αυτό απαιτεί μεγάλες προσπάθειες ειδικά όταν έχει 2 - 3 σκλάβους.
     
    Last edited: 11 Σεπτεμβρίου 2007
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μην σας φανει περιεργο!
    Προτιμω τον εναν!
    Ναι ετυχε να εχω πολλους σκλαβους ταυτοχρονα, γνωριζε ο ενας την υπαρξη του αλλου, ομως προτιμω τον εναν!
    Δεν ξερω γιατι, μου αρεσει περισσοτερο αυτο!
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Πόσους σκλάβους;

    Και ειδικα οι Κυριοι ομορφε μπορουν να εχουν οσες σκλαβες θελουν. 
     
  8. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Πόσους σκλάβους;

    O ΑΦΕΝΤΗΣ ΜΟΥ,ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΣΚΛΑΒΑ.ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΙΑ ΣΚΥΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.Η ΣΩΣΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟΔΟΥΛΕΙΑ!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Πόσους σκλάβους;

    Το αυτό..
     
  11. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: Πόσους σκλάβους;

     

    Ρε συ tsouknida γιατί φωνάζεις συνέχεια?
    ?