Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ωκεανός, στις 16 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    όλα κι όλα!αυτό με διάλεξε...το κωλαράκι από τη γέννηση και το ραβδί από τη μύηση! χαχαχαχχα:rollinglaugh:
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    A Ψ Ο Γ Η ! ! !
     
  3. Miss D

    Miss D New Member

    δεν έχω διαβάσει τα όσα έχουν ειπωθει..όμως στο αρχικό ερώτημα μπορω με βεβαιότητα να απαντήσω πως προς το παρόν το μόνο που έχω συναντήσει είναι κυρίαρχους που επιθυμούν υποτακτικές με λεφτά. Είναι βασικό κριτηριο στην αξιολόγη της και στις συμπεριφορες-αποφάσεις του. Για κάποιους δε- είναι όνειρο ζωής.
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Ποια λεφτά βρε παιδιά; Τι να τα κάνεις τα λεφτά όταν δεν έχεις μία;
    Ό,τι και να επιθυμούμε, όλοι σχεδόν σε ένα καζάνι αφραγκίας βράζουμε!
     
  5. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Ο Κυρίαρχος επιβάλλεται να έχει λεφτά   τι να τον κάνεις αν δεν έχει ..   να μαζεύει τα 2-ευρα για να πληρώνει τον καφέ ..   ή να τον κερνάς εσυ παγωτό από το περίπτερο .. τι Κυριάρχος είσαι αν δεν έχεις λεφτά .. τα λεφτά είναι δύναμη .. Πρώτα τα λεφτά .. μετά τα μαστίγια ..  
     
  6. ddragon

    ddragon Regular Member

    Όσο επιθυμητό είναι για οποιαδήποτε γυναίκα να έχει λεφτά ο οποιοσδήποτε άντρας
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Μιμή Ντενίση Vs Σαπφώ Νοταρά.
    Κούρκουλος Vs Φωτόπουλος.
    Van Gogh Vs Paul Gauguin
    Da Vinci Vs Picasso
    Καβαδίας Vs Διονύσιος Σολωμός
    Maurice Béjart Vs Marguerite Derricks (Η χορογράφος της Άννας Βίσση & του Σάκη Ρουβά )

    Ο νοών νοείτω.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Θα γινω Βραζιλιανος με το σομπρερο μου .......
    ο νοων νοειτο .. επισης ...
    ο θεος να με συγχωρησει για τις καταρες που εχω ριξει στα ακριβα χαμογελα .....
    οσα πιο πολλα λεφτα εχει ο Κ. τοσο λιγοτερα κιλα εχει η υ ....... και μετα σου λενε σχεση Κ/υ .... μαλλον για σχεση $/love το κοβω ....
     
  9. Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Αναλόγως τι ψάχνει κανείς και σε ποια πράγματα δίνει προτεραιότητα.
     
  10. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

     
     
  11. Valkiria

    Valkiria Regular Member

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Αν τα λεφτά είναι επιθυμητά απ' τον Κ πρωτίστως και τα έχει, τότε καλώς τα έχει. Αν τα λεφτά είναι επιθυμητά από τον Κ και δεν τα έχει, τότε να τα βρει. Αν πάλι τα έχει και δεν τα θέλει, ας τα δώσει σ' εμένα.
    Οτηδήποτε κι αν έχει κάποιος καλό είναι.