Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ωκεανός, στις 16 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

       ντς...ντς...ντς...τι γλώσσα είναι αυτή Κύριέ μου? 
     
  2. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Δόξα τον όποιο "θεό"! Τελικά υπάρχουν και άτομα που γνωρίζουν από D/s σε αυτό το φόρουμ.
    Μπράβο Arioch. Συμφωνούμε απόλυτα.
     
  3. tanya

    tanya Guest

    Πλούσια Καρδιά θέλω... Όχι τσέπη..   είχα πάει με μια παρέα σε ένα στριπτίζαδικο για να πιούμε εφόσον όλα τα κλαμπ είχαν κλείσει, και βλέποντας να βγάζουν τα ρούχα τους, γνώρισα μια αγγλίδα αρχίσαμε την συζήτηση και την ρωτώ για πιο λόγο κάνει στριπτίζ; και μου απαντάει για να αγοράσω ρούχα.. "βγάζει τα ρούχα για ρούχα" δεν είναι αυτό τραγική ειρωνία; πουλάει την ψυχή της για ένα ύφασμα... Μετά ανέβηκε ένας άντρας και έκανε στριπτίζ ντυμένος σαν τον ματρίξ στα δερμάτινα δυστυχώς με ανέβασε επάνω με κάθησε σε μια καρέκλα κ άρχισε να χορεύει "επάνω μου" ήθελα να ξερασω! σιχαθηκα τους άντρες..
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Αυτα τα ειπε ενας αντρας που ενω η μεγαλη του αγαπη ηταν η Μαρια Καλλας, προτιμησε να παντρευτει την Τζακι. Τη χηρα του Κεννεντι. Γιατι αραγε;  

    ---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

    Δεν εχεις αδικο ετσι ειναι υποθετω αλλα τι σχεση εχει με την ουσια οσων εγραψα πιο πανω; Εδω δεν εξεταζουμε τι θα εγραφε ο καθενας σ'ενα website γνωριμιων.

    Υ.Γ. Τελικα τονε θελω πλουσιο και κουβαρντα...απο την Πολη...Μη με ρωτησετε γιατι...
     
  5. subversion

    subversion Regular Member

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    ...`Οσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς κ ο/η υποτακτικός/η...
    Αλλά σχέση BDSM που βασίζεται στα λεφτά,απλά δεν έχει καμία σχέση με BDSM.
     
  6. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Ορθό!
    Με μία διόρθωση: μην το περιορίζουμε στο BDSM.
    Και στις vanilla σχέσεις *ακριβώς* το ίδιο ισχύει.
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Το να έχει κάποιος, ανεξαρτήτως status, οικονομική άνεση μόνο κακό δεν είναι, πρωτίστως για τον εαυτό του και, κατά δεύτερο λόγο, ίσως και για το σύντροφό του.

    Το πρόβλημα ξεκινά όταν κάποιος θεωρεί πως η όποια κυριαρχία του πηγάζει πρωτίστως από την οικονομική του επιφάνεια και κατά δεύτερο λόγο από το χαρακτήρα, την προσωπικότητά του. Όταν, στην προσπάθειά του να κερδίσει την προσοχή κάποιου, χρησιμοποιεί ως βασικό του προσόν το καλό επίπεδο διαβίωσής του ή το ύψος των καταθέσεών του, αφήνοντας όλα τα υπόλοιπα σε δεύτερη μοίρα. Και, φυσικά, εξίσου γελοίο είναι το να υποτάσσεται κανείς στην τσέπη του άλλου.
     
  8. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Re: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Θα συμφωνήσω απόλυτα.
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Εμένα θα μου εξηγήσετε, απού'χω μπερδευτεί, η υποτακτικότητα τελικά είναι δώρο ή είδος προς πώληση;
     
  10. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Ισχύει ό,τι για όλες τις εκφάνσεις της ανθρώπινης "δραστηριότητας": άλλοι το πουλάνε, άλλοι το δωρίζουν ...
     
  11. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Εγώ το μισθώνω
     
  12. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Πόσο επιθυμητό είναι να είναι λεφτάς ο Κυρίαρχος ?

    Πού υπογράφουμε;

    {leasing παίζει;}