Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο καλά περνάτε ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Enthralling kernel G, στις 6 Μαρτίου 2009.

  1. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Πόσο ευχαριστημένοι είστε με τον άνθρωπο με τον οποίο έχετε επιλέξει να έχετε επαφή bdsmικής υφής και τι θα θέλατε ν' αλλάξει ενδεχομένως στο μεταξύ σας συσχετισμό ?
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πολύ ευχαριστημένη.

    Θέλω να αλλάξουν αυτά που θα φροντίσω εγώ να αλλάξουν χωρίς να ξέρω εκ των προτέρων αν θα αλλάξουν ή όχι αλλά εγώ θα παραμείνω εκεί σα διαόλι. 
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Πόσο καλά περνάτε ?

    Ειμαι πολυ ευχαριστημενη...δεν θελω να αλλαξει τπτ απολυτως 
     
  4. LordAini

    LordAini Regular Member

    Απο την άλλη εντελώς δυσαρεστημένος. Δεν υπάρχει καμμία σύνδεση, τη μισή μέρα με κοιτάει σαν να είμαι εξωγήινος όταν μιλάω. Το κύριο ενδιαφέρον της είναι τι θα βάλει και που να βγεί. Αλλά όλα τα άλλα καλά, οπότε βλέπουμε. Θα την στρώσω εγώ.  
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Οχου!!Με τον πόνο μας παίζεις βραδιάτικα καημένε??

     
     
  6. LordAini

    LordAini Regular Member

    Γιατί το λες αυτό??? :O
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    τελεια..ειδικα οταν δεν την βλεπω τοτε μπορω να πω και ιδανικα..
     
  8. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    καλά να την βρώ πρώτα να θέλει να είμαστε μαζί κι έχουμε καιρό για το τι μας αρέσει και τι όχι.  ))))))))
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Δεν το λέω για μένα, για τον φουκαριάρη τον Κ μου το λέω, που δεν ξέρει ακόμα οτι είμαστε μαζί..
     
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

    'Ασχετο, αλλα έλεος με αυτή τη διαφήμηση! Αν και ο τύπος είναι ίδιος Ξανθόπουλος.
     
  11. NIK_Cave

    NIK_Cave Regular Member

    τωρα που την ξαναβρηκα !!!! μαλλον 8α περασω τελεια
    μικρη μου ετοιμασου!!!


    ΝΙΚΟΛΑΣ_Η
     
  12. Avalonia

    Avalonia Regular Member