Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο σκοτεινή προσωπικότητα είστε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Dapom, στις 9 Δεκεμβρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Moderately nefarious

    Like Don Draper, you are moderately nefarious. You walk on the dark side of humanity, but your ruthless streak may just help you get ahead.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Shockingly saintly
    Do you ever find yourself walking on water? Because you are shockingly saintly. You are a chink of light in a dark world.
    Ε καλά, femme fatale δεν υπήρξα ποτέ και ούτε πρόκειται
     
    Καθείς εφ' ω ετάχθη  
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Όπου με ρώταγαν αν νομίζω ότι είμαι το κέντρο του κόσμου είχα την τρομαχτική έκλαμψη εξυπνάδας να απαντώ "ζαμαί των ζαμών ώ ζαμαί" και έτσι από ναρκισσισμό κοντά στο μηδέν, σάϊκο το ήξερα πώς δεν είμαι πάλι κοντά στο μηδέν και από μακιαβελισμό παίρνω το "νι" και ίσαμε μισό "κ" από το "Νικολό".

    Αυτά  

    Ωραίο τεστάκι, θέλω να το βάλω και αυτό στο φετ αλλά με το μακιαβελοδιάγραμμα.
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    same!  
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    ]Moderately nefarious
    Like Don Draper, you are moderately nefarious. You walk on the dark side of humanity, but your ruthless streak may just help you get ahead.
     
       
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Και σε εμένα έβγαλε αυτό:
    Moderately nefarious
    Like Don Draper, you are moderately nefarious. You walk on the dark side of humanity, but your ruthless streak may just help you get ahead.

    Τελικά μήπως είμαστε οι περισσότεροι ίδιοι; 
     
  7. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

    Decidedly dastardly

    You are decidedly dastardly. But do you use your dark personality for good, like James Bond, or evil, like Dr No?

     
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    @sokolata, ΜΟΝΟ;;; Έπρεπε να βγεις sneaky spoiled snotty killer princess.
    Κατάλαβα, μούφα το τεστ.
     
  9. Χα χα χα χα χα χα! Όπως τα λες! Μουφα!
     
  10. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Moderately nefarious
    Like Don Draper, you are moderately nefarious. You walk on the dark side of humanity, but your ruthless streak may just help you get ahead.
     
    • MACHIAVELLIANISM

    • NARCISSISM

    • PSYCHOPATHY
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Moderately nefarious
    Like Don Draper, you are moderately nefarious. You walk on the dark side of humanity, but your ruthless streak may just help you get ahead.

    σιγα...