Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο φυσικά σας βγήκε η υποτακτικότητα σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 2 Αυγούστου 2017.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    "Πόσο φυσικά σας βγήκε η υποτακτικότητα σας;"

    Όσο φυσικά έρχεται το no 2 μετά τον πρωινό καφέ...    
     
  2. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Από την στιγμή που 13-14 χρονών παιδάκι έπαιρνα ότι σχοινιά έβρισκα και έδενα τον εαυτό μου (τελείως ασυναίσθητα φυσικά), μου βγήκε τόσο φυσικά όπως βγαίνει ο ήλιος κάθε μέρα.
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αχ, αχ, αχ, τι μου θυμισατε τώρα....

    Πάντα ήμουν αγοροκόριτσο, κυκλοφορούσα με κοτσίδα, έπαιζα ποδόσφαιρο, σιχαινόμουν τα φορέματα, σε σημείο όπου η μαμά μου άρχισε να ανησυχεί και αποφάσισε να με κάνει ένα φυσιολογικό κοριτσάκι της ηλικίας μου, όπως έλεγε. Με ντύνει μία μέρα, με στολίζει και μου λέει :

    - Κανόνισε κακομοίρα μου και μου έρθεις πάλι σπίτι στα μαύρα σου τα χάλια, αλίμονό σου
    - Μάλιστα μαμά, αποκρίνομαι και χαμηλώνω το κεφάλι σεμνά και ταπεινά.

    Εκεί που έκανα κούνια λοιπόν ανέμελη στην παιδική χαρά (όχι της γειτονιάς μου φυσικά, στη δικιά μας ήμουνα επικηρυγμένη ), με το ωραίο μου καινούργιο φουξ φορεματάκι, τα μαλλάκια μου δύο υπέροχες κοτσίδες, τα παπούτσια της νουνάς μου τα πασχαλιάτικα, κάνοντας φούσκες με Big Babol και αφήνοντας στον αέρα μια μυρουδιά Μυρτώ - λεμόνι, έρχεται ο Στρατής με δύο φιλαράκια και μου λέει με υφάκι :

    - Κατέβα από την κόκκινη κούνια.
    - Γιατί ; ρωτάω ανέκφραστη.
    - Είναι δική μου, απαντά.
    - Πότε την αγόρασες και δεν το ξέρω;
    - Να μην σε νοιάζει, μου απαντά. Θέλω να κάνω κούνια στην κόκκινη, παραμένοντας στο μόρτικο υφάκι.
    - Σε παρακαλώ του λέω, άσε με ήσυχη και συνεχίζω να ανεμίζω τις κοτσίδες μου στον αέρα, έχοντας ξεβρωμίσει όλη τη γειτονιά κολόνια (έβαλα με το κιλό, η αλήθεια είναι).
    - Κατέβα αμέσως !!!! μου φωνάζει.
    Σαν καλό κορίτσι που ήμουν κι εγώ, εεεεε μίλησε και το αρσενικό, σταματάω την κούνια και κατεβαίνω .... προσπαθούσα να γίνω μία μικρή κυρία για να μην στεναχωρώ την μαμά μου.....
    - Ορίστε, του λέω, ευχαριστημένος;
    - Άντε πάρε δρόμο τώρα, λέει ο Στρατής και αρχίζει να γελάει καβαλώντας την πολυπόθητη κόκκινη κούνια.

    Κατεβάζω το κεφάλι κι εγώ το καημένο και ξεκινώ για το σπίτι, ώστε να επιστρέψω σώα και αβλαβής. Ούτε τον άνεμο δεν άφηνα να μου χαλάσει τα υπέροχα κοτσιδάκια που μου είχε φτιάξει η μητέρα με τόσο κόπο.

    Διακοπή για διαφημίσεις : Σε αυτό το σημείο κατάλαβα πως είμαι υποταχτικό.

    Εκεί που χαράζω το δρόμο της επιστροφής, αρχίζω να παίρνω ανάποδες και να κλαίω από τα νεύρα μου. Μα να αφήσω έτσι την κούνια αμαχητί; Άρχισα να με ζώνουν τα φίδια, να νιώθω μυρμήγκια να περπατάνε το κορμί μου και με πιάνει μία τρελή φαγούρα. Παίρνω στροφή επιτόπου και ξαναγυρίζω στις κούνιες.....

    - Στρατή! Μπορώ να σου πω κάτι; του φωνάζω με τις βλεφαρίδες να πεταρίζουν σαν πεταλουδίτσες, μέσα στην χαριτωμενιά.
    - Έλα, τι θες;
    - Κατέβα λιγάκι να σου πω κάτι που θέλω....
    Κατεβαίνει και ο Στρατής από την κούνια, με πλησιάζει φουσκωμένος σαν γαλοπούλα γιομάτος καμάρι και πλησιάζει.
    - Τι τρέχει ;
    - Να.....λέω......ήθελα να σου πω......... και του γυρνάω έναν ανάποδο φούσκο στα μούτρα με ανοιχτά δάχτυλα. Το πλατς ακούστηκε μέχρι το σπίτι μου.

    Μέχρι να καταλάβει ο Στρατής τι έγινε, ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ εγώ είχα φτάσει στην άλλη γωνιά του δρόμου, κρατώντας τις κοτσίδες μου μέσα στα χέρια μου, μην τυχόν και χαλάσουν. Μπαίνω αισίως στο σπίτι, έρχεται η μαμά κοντά κάπως κουμπωμένη και με ρωτάει :

    - Όλα καλά;
    - Μια χαρά μαμά! Έκανα λίγη ώρα κούνια και γύρισα, φοβήθηκα μη χαλάσω τα μαλλάκια μου.
    - Άντε, έλα να πλύνεις τα χεράκια σου και να φας μακαρονάκια με κιμά που σου αρέσουν τόσο πολύ.....και φεύγει γελώντας ικανοποιημένη και ευτυχισμένη για το κοριτσάκι της.

    Πλένω τα χέρια μου στο μπάνιο σαν να μην τρέχει τίποτα προσπαθώντας να κρύψω την ικανοποίησή μου, γελούσαν μέχρι και τα αυτιά μου.

    Τέλος ιστορίας : Σε αυτό το σημείο κατάλαβα πως είμαι υποτα-Χτικιό, μου βγήκε χωρίς κόπο!
     
  4. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Πολυ ομορφη αναμνηση!(και μια νοητη καρδουλα απο μενα για τον φουσκο που εχωσες στον μπουλη!)
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ο @dreams φταίει που μου θύμισε το θείο Βρασίδα.

    Δεύτερος γύρος, επιβεβαίωση σε μεγαλύτερη ηλικία, παρακαλώ διαβάστε το - - - - - - - > https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Πώς-και-γιατί-γίνεται-κανείς-Κυρίαρχος-ή-υποτακτικός.56650/#post-592178

    @Seras Victoria σόρυ εάν σου χαλάω το νημα, έκανα πολύ κόπο να τ γράψω τότε.  
     
  6. gentle_breeze

    gentle_breeze Regular Member

    Πολύ όμορφο Θρυαλλίς !!!  

    Αποδεικνύει ότι η υποτακτικότητα δεν είναι γενική σε όλους αλλά αντίθετα σε κάποιους συγκεκριμένους κ μάλιστα συνειδητά αν θα βρεθούν βεβαία στην ζωή μας και βέβαια αν το έχουν .. αν το κατακτήσουν .. και αν το αξίζουν.

    Υποδεικνύει μάλιστα ότι σε περιπτώσεις κακοτυχίας με κομπλεξικούς αυτοπροσδιοριζόμενους ‘’Κυρίαρχους’’ το καλύτερο είναι να παίρνουν ένα καλό μάθημα.
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν κατάλαβα πως κατέληξες σε αυτά τα συμπεράσματα, αλήθεια, τα οποία είναι γραμμένα και λίγο μπερδεμένα.

    Όταν έχεις χρόνο ανέλυσε το εάν δεν σου κάνει κόπο
     
  8. espimain

    espimain Contributor


    Διακρίνεται μια σύγχιση στα λεγόμενα σας.
    Κάτι φαίνεται να έχετε μπερδέψει.
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Κάποιες φορές δεν το αφήνω να βγει αλλα κακώς πράττω γιατι με αυτον τον τροπο εχω ταλαιπωρήσει ανθρωπους που δεν έφταιγαν σε τίποτα ...
     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2017
  10. Στην δική μου περίπτωση.. Ήρθε κάπως ανορθόδοξα.. Όλα ξεκίνησαν όταν έκανα τα πρώτα μου βήματα στο χώρο αλλά από την άλλη πλευρά.. Γνώρισα ένα υποτακτικο άντρα με τον οποίο ειμασταν χρόνια μαζί.. Κάποια στιγμή απλά δεν μου έφτανε.. Ήθελα κάτι πιο δυνατό.. Ήθελα κάποιον πιο δυνατό από μένα.. Ο δυναμικός μου χαρακτήρας δεν μου επέτρεπε να παραδεχτώ αυτό για το οποίο λαχταρουσα.. Τουλάχιστον στην αρχή.. Μέσα από την υποταγή βρήκα ισορροπία..
     
  11. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Εντελώς φυσικά.
    Η πρώτη φορά ήταν με έναν άνθρωπο που είχαμε τρομερή χημεία.
    Μαζι του κατάλαβα γιατί καμία άλλη σχέση μου δεν λειτούργησε.
    Επιτέλους μπορούσα να είμαι ο εαυτός μου και ο άλλος ,όχι απλά να μην φρικάρει , αλλά να το απολαμβάνει κιόλας!
     
  12. gazza

    gazza Regular Member

    μετα τα πρωτα 4 πιτογυρα