Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσο φυσικά σας βγήκε η υποτακτικότητα σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 2 Αυγούστου 2017.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Η ποδολαγεια η παπουτσολαγνεια η μποτολαγνεια κλπ είναι φετίχ εντελώς διαφορετικά από το femdom.
    Συνήθως συνυπάρχουν εκ παράλληλου στο ίδιο υποτακτικο (όχι ομως στο Κ) άτομο, αλλά είναι εντελώς διαφορετικά πραγματα.
    Κανένα από τα δύο δεν είναι πολυτέλεια εδώ στην ελλαδα. Αν τα εκφράσεις με ειλικρίνεια και θάρρος θα τα βρεις πολύ ευκολα. Όμως αν βρεις το ένα μην περιμένεις ότι θα βρεις και το αλλλο.
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τα πεζοδρόμια φταίνε! Έχεις δοκιμάσει να περπατήσεις με ψηλοτάκουνα στην Πανεπιστημίου; Χαλί μαύρο!
     
  3. Μου βγήκε τόσο φυσιολογικά, όσο φυσιολογικά μου μπαίνει το strapon.
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Όσο μεγαλώνω τόσο περισσότερο την αμφισβητώ.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δηλαδή; :- )
     
  6. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    η ανάγκη για να πάρεις whey
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Έτσι!!!! για αυτο σε πάω!!     
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Πνίγομαι, πιέζομαι. Δεν μου αρκεί μόνο αυτό. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω καλύτερα.
     
  10. Hematite

    Hematite Honey bee

    Όταν ήμουν πιο μικρή, μου έβγαινε πιο άνετα. Όταν κάτι (κάποιος) με έκανε να νιώθω έτσι, ακολουθούσα τις αισθήσεις μου. Αυτό που είχα και έχασα* είναι η ελεύθερη, αμφίδρομη και άκριτη ροή από δυναμικός και ανεξάρτητος άνθρωπος σε κάποιον που ακολουθεί και υπηρετεί σκέψεις κάποιου άλλου.
    Αυτό είναι άλλωστε που μου δημιουργεί την περισσότερη σύγχυση, δηλαδή πως προκύπτει και που χωράει η ανάγκη για υποταγή ενώ μπορώ και θέλω να ορίζω τη ζωή μου; (δεν έχω καταλήξει αν έχει σημασία να απαντήσω)

    Έτσι έφτασα να τη συγκρατώ και να την κρίνω με τόσο εσωτερικό τρόπο που πολλές φορές δεν μπορώ να ξεχωρίσω τι δεν θέλω από το τι δεν μου επιτρέπω.
    Άλλες φορές πάλι, γίνεται το κλικ που δεν δίνει χώρο για αμφισβήτηση. Το σύνολο των κλικ είναι που με κάνουν να δηλώνω (πρώτα σε μένα) υποτακτική.

    Η απάντηση είναι (μάλλον) μπορεί να μου βγει πολύ φυσικά, αν μου κάνει κλικ. Αν κάτσω να το σκεφτώ, (μάλλον) θα χρειαστεί δουλειά.

    Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω καν αν είμαι εντός θέματος, εφόσον ουσιαστικές εμπειρίες ως υ δεν έχω, μόνο δείγματα και σκέψεις.

    *πρώτα κάηκα
     
  11. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ναι, και εγώ που έχω ουσιαστικές εμπειρίες ως υ, πάλι το ίδιο με σένα λέω.

    Και μετά γίνεται αυτό. >>

     
  12. Hematite

    Hematite Honey bee

    Δεν ξέρω αν με ανακουφίζει ή με ανησυχεί
    Ουαουτς