Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πότε έκλαψες τελευταία φορα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος KYRIOS-OLA, στις 6 Φεβρουαρίου 2021.

  1. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Εγώ πάντως το έλαβα σαν ερώτηση...
     
  2. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Τότε μπορείτε να απαντήσετε  
    απο εμένα ελεύθερα
     
  3. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Ευχαριστώ δεν θα πάρω  
     
  4. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Δεν κλαίτε, δεν πονάτε, δεν απαντάτε,
    που θα πάει αυτο;
     
  5. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Γυναίκα μυστήριο.χαχα
     
  6. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Να προσέχετε αυτόν που θα σας λύσει το μυστήριο
    χαχα
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    O Φαρντί (αριστερά) που ζει πλέον στην Ολλανδία συναντά τον αδερφό του τον Μοχάμαντ που είναι ένας από τους επιζώντες του Ναυαγίου

     
     
  8. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Υπήρχαν χίλιοι λόγοι που δεν επέτρεπαν να επέμβουν οι αρμόδιες σωστικές δυνάμεις (Λιμενικό Ιταλίας - Ελλάδας, FRONTEX, Επιχειρησιακές Ομάδες Διάσωσης, παραπλέοντα πλοία, Ναυαγοσωστικά κλπ) πριν τη βύθιση του πλοίου και μόνο ένας λόγος για να επέμβουν.
    Ισχυρότερος όλων
     
  9. ο φραντι ( που ζει πλεον σε χωρα του δυτικού πολιτισμου που πολλοι θελουν την εκθειαζουν και θελουν να ζησουν εκει ) και ο μοχαμαντ στο δουλεμπορικο στον δρόμο προς κάπου εκει , ισως κι εκει.
     
  10. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Να υποθέσω πως μετά το λαστιχάκι στον καρπό πήρε φωτιά ή το αντικάτεστησε το κλάμα;
     
  11. Konna

    Konna Premium Member

    Οχι λαστιχακι. Μονο κλαμα.
     
  12. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Τους τελευταίους μήνες τόσο κλάμα που απόρησα ποιά πηγή ανάβλυσε ή μήπως είχα κάνει καμία γεώτρηση μέσα μου και το είχα ξεχάσει.
    Πλέον (1 μήνα και κάτι) είμαι καλά  

    Υ.Γ. Τελικά είναι πολύ καταπραϋντικό αυτό το δάκρυ.