Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πότε έκλαψες τελευταία φορα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος KYRIOS-OLA, στις 6 Φεβρουαρίου 2021.

  1. πολλες φορες το κλάμα ειναι ευτυχία. ποτέ δεν σκουπίζω τα δακρυα μου. ποτέ. τα αφηνω να στεγνώσουν μονα τους πανω μου..
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Στα αλήθεια, έτσι ακριβώς!

    ΥΓ. Μπήκα στο νήμα γιατί ανησύχησα για τον σκύλο σου...  
     
  4. Keeper_

    Keeper_ Dominant: One who guides and protects another Premium Member

    Όσα γιατί και να απαντηθούν, όσες "δικαιολογίες", απολογίες, συγγνώμες και να ειπωθούν δυστυχώς μια αθώα ψυχή έφυγε και δυστυχώς θα συμβεί ξανά.
    Είναι σίγουρο ότι πάει στον Παράδεισο γιατί σίγουρα η κόλαση είναι εδώ!
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2023
  5. bluesky

    bluesky Regular Member

    Χθες ήταν η τελευταία φορα.
    Κλαίω αρκετά συχνά,είτε με βοηθάει να χαλαρωσω,είτε δε μπορώ να το ελέγξω.
     
  6. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Sending hugs  
     
  7. bluesky

    bluesky Regular Member

    Σ' ευχαριστώ γλυκό μου ❤️
     
  8. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Με την επικρατούσα λογική δεν θα απαντήσουμε ποτέ σε τέτοια γιατί. Νομίζω πως πρόκειται για κάποια βλάβη (ψυχική, πνευματική, βιολογική, σωματική?) αλλά και σε αυτήν την περίπτωση είναι απούσα κάθε κοινωνική συνδρομή. Είτε για την μάνα είτε για το παιδί ΔΕΝ νοιάστηκε εγκαίρως κανένας συγγενής, φίλος, κοινωνική δομή, κλπ.
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2023
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Προχθές, από τα νεύρα μου, όταν μου είπε το χιλιοστό άτομο την γνώμη του για το πώς να κάνω την ανακαίνιση του σπιτιού ΜΟΥ χωρίς να το ρωτήσω.

    Αντισταθμίζεται όμως από το γέλιο που κάνω μέσα μου κάθε φορά που συζητάω στα σοβαρά για το ποποβρυσάκι με τον υδραυλικό. Δεν μπορώ με αυτή τη λέξη μωρέ!  
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πριν από λίγες ώρες στα πρώτα γενέθλια του μπόμπιρα. Πώς περνάει ο καιρός... Σαν χθες το θυμάμαι μια μπιλίτσα που το είχα στις χούφτες μου και του έδινα γάλα και τώρα μου σκάει κουτουλίδια στην κοιλιά. Τέρμα χαζοθειά!
    Καλά λένε ότι στο σπίτι του υδραυλικού στάζουν οι βρύσες...
     
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Τα πέρασα πριν 5 χρόνια. Υπομονή!
     
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor