Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 1 Φεβρουαρίου 2006.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Ανδρας-Γυναικα
    διαφορετικα ειδη, διαφορετικος ψυχισμος , διαφορετικη αντιληψη πραγματων
    καπου εφαπτονται καπου , αντιδιαστελλονται
    επομενο ειναι να δρουν διαφορετικα στην Κυριαρχια τους
    επομενο ειναι να δρουν διαφορετικα στην υποταγη τους

    οσο για το πως ξεχωριζουμε ποιος ειναι ποιος τα διαφορα status στον εξω κοσμο
    ας δουμε τι κανουμε εμεις για να δειξουμε εκει που θελουμε αυτο που ειμαστε ....
     
  2. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή



    Ten points.!!!...για τις υπέροχες υποτακτικές γυναίκες με το λευκό μανδύα της αθωότητας και την σοφία να μην κολυμπούν κόντρα στο αγριεμένο ποτάμι όταν πραγματικά επιθυμούν να βγούνε στην όχθη. Για αυτές λοιπόν τις λιγοστές Ιέρειες...πρέπει να φανώ αντάξιος των περιστάσεων και όπως πολύ σωστά αναφέρει ο αγαπητός Tyfeas....να χαρίσω σε όλα τα θυληκά (που λατρεύω)... ένα γλυκό χαμόγελο και την αγάπη μου. 
     
  3. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή



    Δεν ενοούσα σε καμιά περίπτωση το ρόπαλο που λές. Το μυαλό είναι που δίνει τις ανάλογα εύστοχες εντολές και αυτό είναι που μετράει κατά την γνώμη μου. Το μυστικό είναι να μπεις στην ψυχολογία του άλλου, και να δόσεις τροφή στα θέλω του. Οι ισχυρές συγκινήσεις έχουν να κάνουν με την δημιουργική φαντασία και την ψυχική δύναμη. Τα μπράτσα του άνδρα .. επιδρούν στο να φανταστείς... "τι θα μπορούσαν να σου κάνουν" και όχι με την πραγματική τους δράση στην πράξη.
     
  4. Valkiria

    Valkiria Regular Member

    Απάντηση: RE: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Μήπως είσαι λιγάκι troll;    
     
  5. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: RE: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή


    Αγαπητή Valkiria, δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει αυτό....αλλά σκεπτόμενος πως δεν με γνωρίζεις και θεωρώντας πως είσαι ένα ευγενικό και σοβαρό άτομο, πιστεύω πως δεν πρέπει να είναι κάτι κακό αυτό το troll 
     
  6. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    νομίζω ότι σε κρατάνε σε απόσταση έχουν κάποιο ύφος σοβαρό είναι απόλυτες αυταρχικές αλλά δεν είναι απόλυτο πιστεύω δεν έχω γνωρίσει πολλές για να κρίνω
     
  7. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Νομίζω πως εξαρτάται από το αν θέλει να βγάλει (η κάθε γυναίκα) προς τα έξω κάτι σχετικό ή όχι...! Αν νιώσει πως θέλει, θα αφήσει η ίδια να φανεί...!
     
  8. Gate

    Gate New Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Πιστεύω ότι είναι αδύνατο να το αναγνωρίσεις στην αληθινή ζωή.Αυτά τα μυστικά είναι δεύτερη φύση στον άνθρωπο να τα κρύβει καλά.
     
  9. iceman1

    iceman1 New Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Πιστεύω ότι δεν είναι αδύνατο να το αναγνωρίσεις αλλά όμως είναι παρα πολύ δύσκολο να το διακρίνεις,από προσωπική εμπειρία θα σας πω ότι κάποτε είχαμε γνωριστεί οικογενειακώς με ένα ζευγάρι, η γυναίκα ήταν πολύ όμορφη, κοντό μαλί καρέ, πράσινα μάτια, 1,75 ύψος με τέλειες αναλογίες( λίγο μικρό στήθος για τα γούστα μου)η παρέα έσφιξε, πηγαίναμε-ερχόντουσαν όλα καλά, από την πρώτη στιγμή που την είδα ταράχτηκα αλλά δεν το έδειξα ή έτσι νόμιζα και νομίζω ακόμα, στην πορεία η παρέα της έφτασε να είναι απαραίτητη, γυρνούσα από την δουλειά και ρωτούσα με αγωνία " πήρε κανένας τηλέφωνο??" περιμένωντας να ακούσω ότι πήρε τηλέφωνο και θα συναντηθούμε για καφέ. Αυτή από την μεριά της μάλλον είχε αναγνωρίσει ότι κάτι συνέβαινε με μένα και μου φερόνταν ανάλογα, πολλές φορές που είμασταν μόνοι μας μου μιλούσε με ένα ύφος κυριαρχικό χωρίς παράλληλα να ξεπερνάει όρια, με κοιτούσε με κάποια προκλητικά-αθώα βλέματα που εγώ έλιωνα εκεί επιτόπου, έκανα τα πάντα, ότι μου έλεγε (κάποιες δουλειές εξωτερικές που δεν μπορούσε αυτή ή ο άντρας της) κάποια στιγμή η γυναίκα μου μου είπε πες και κανένα όχι. Δεν θα μακρηγορήσω, το είπα αυτό για το δυσδιάκριτο του θέματος. Ήταν αυτή πολύ κυριαρχική? Ήμουν εγώ πολύ υποταχτικός? Ήμουν εγώ που με την υποτακτικότητα μου την έκανα κυριαρχική --ΔΕΝ ΞΕΡΩ
     
  10. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Μερικές φορές, φανταζόμαστε/θέλουμε κάτι τόσο έντονα που στα μάτια μας μοιάζει πραγματικό...!
     
  11. iceman1

    iceman1 New Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Εντάξει συμφωνώ αλλά ήταν ξεκάθαρο από τις ματιές που έριχνε από το χαμογελό της κάθε φορά που μου έλεγε να κάνω κάτι και απαντούσα ναι ,ότι ικονοποιύνταν που με εκμεταλευόνταν και πολλές "υπηρεσίες μου" ήταν ανούσιες, μάλλον ήταν για να γίνουν
     
  12. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

    Λυπάμαι που το λέω... ε... ίσως και όχι...;-) αλλά πολλές κοπέλες-γυναίκες εκμεταλλεύονται καταστάσεις όταν και όπου τις παίρνει, χωρίς αυτό να σημαίνει πως είναι κυριαρχικές στον σεξουαλικό τομέα...