Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς αναγνωρίζουμε μια Κυρίαρχο Γυναίκα στην αληθινή ζωή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 1 Φεβρουαρίου 2006.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Ειδα στο φλιτζάνι κατι μακρουλο σαν στραπόν αλλα δεν εδωσα σημασια
     
  2. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Η αναγνώριση έρχεται ή όχι μέσα από την όποια συσχέτιση και αλληλεπίδραση. Δεν έχει κράχτη να φωνάζει είμαι Κ.
     
  3. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Ειπώθηκε και κάπως αλλιώς εδω μεσα απο τον Cad, η ουσία όμως παραμένει ίδια: Αυτή σε αναγνωρίζει
    οπως και καθε Κυριαρχος γενικα
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    Καταθέτω την δική μου άποψη με βάση τα προσωπικά μου βιώματα και τις προσωπικές μου εμπειρίες. Μια αληθινή Αφέντρα διακρίνεται από ένα υψηλό αίσθημα αυτοσεβασμού. Εκείνη πρώτη σέβεται τον εαυτό Της προτρέποντας τον περίγυρό Της να Της φερθεί ανάλογα. Επιλέγει για τον εαυτό Της πάντα το καλύτερο και το ωραιότερο. Αυτό είναι κάτι που γίνεται εμφανές όλες τις εκδηλώσεις της ζωής. Από τις συναναστροφές μέχρι τα πιο απλά πράγματα, π.χ. την καλύτερη θέση στο θέατρο ή στο εστιατόριο. Αισθάνεται άνετα και φυσιολογικά με τις εκδηλώσεις λατρείας και θαυμασμού των άλλων. Δεν βασίζει την ζωή της στην γνώμη ή την αποδοχή άλλων. Αυτά, νομίζω, είναι μερικά από τα χαρακτηριστικά μιας αληθινής Αφέντρας.
     
  5. Annalysia

    Annalysia velut luna

    Αφελής απορία: άρα η Αφέντρα είναι εξ ορισμού ευκατάστατη;
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Εμένα έτσι είναι οι υποτακτικές μου.
     
  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

       
     
  8. doulos

    doulos Regular Member

    Δίνω απλά ένα παράδειγμα.
     
  9. Annalysia

    Annalysia velut luna

    Παρατήρησα ότι πρόκειται για παράδειγμα αλλά από τη νέα σας απάντηση συμπεραίνω ότι είναι άνευ σημασίας.
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2022
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Επιλέγει αυτό που θέλει και μπορεί να έχει. Δεν εχει καμία ανάγκη να έχει την καλύτερη θέση στο θέατρο ή στο εστιατόριο, παρά μόνο να καλύπτει η θέση τις ελάχιστες προδιαγραφές που έχει θέσει. Καλές οι εκδηλώσεις λατρείας και θαυμασμού, αλλά κρατάει την ισορροπία της και όταν τις έχει, και όταν, κατά κανόνα, δεν τις έχει.
    Η Κυριαρχία ξεκινά από την εσωτερική ισορροπία και καμιά θέση σε κανένα εστιατόριο δεν προβάλει αυτή την ισορροπία.
     
  11. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Εγώ νόμιζα ότι το γράφει στο κούτελο.
    Σόρρυ λάθος πληροφόρηση!
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Premium Member Contributor

    Στη ταυτότητα το γράφει. Και τώρα πλέον και στο πιστοποιητικό εμβολιασμού