Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς αποκτάς μια σκλάβα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Master_mind_Ath, στις 2 Σεπτεμβρίου 2021.

  1. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

  2. malus_lupus

    malus_lupus Premium Member

    Αν πεθάνω αύριο θαψε με με μπαφο.
    Θαψε με με Gucci
    Κλείσε μου τον ταφο.
    Αυτααα
     
  3. malus_lupus

    malus_lupus Premium Member

    Τι εγινε πολλοι λύκοι μαζεύτηκαν εδώ μέσα.. Μάλλον είχαμε περίοδο αναπαραγωγής
     
  4. moufa

    moufa into pussylicking

    Εγώ πάλι νομίζω ότι αν κάποιος εκπέμπει την αύρα του Κ τότε θα βρεί υ χωρίς να χρειαστεί να κάνει πολλά πολλά..

    Το ίδιο και για το M/s.
     
  5. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

     

    (κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε)
     
  6. moufa

    moufa into pussylicking

  7. brasco

    brasco New Member

    πληροφοριες μαυρου λυκου :

    Αν θέλεις να μου μιλήσεις, κάντο στον πληθυντικό.

    Αν βρεθούμε μην με κοιτάς στα μάτια μέχρι να σου πω.

    Αν έρθεις στο σπίτι μου, βγάζεις παπούτσια και πέφτεις στα γόνατα κατευθείαν χωρίς να στο ζητήσω και μου φιλάς το χέρι.



    ακομα γελαει η κοκκινοσκουφιτσα


     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  9. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Ντροπή σου γελοίο ανθρωπάκι που κρίνεις την ζωή και τον τρόπο των άλλων. Δεν σου αξίζει να είσαι εδώ μέσα γιατί δεν σέβεσαι τους κανόνες αυτής της κοινότητας και ελπίζω να σε διαγράψουν. Όχι μόνο δεν με κάνεις να νιώθω άσχημα αλλά με βοηθάς να απομακρυνθω από άτομα σαν εσένα.
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ένα ατύχημα με χλωρίνη  
     
  11. brasco

    brasco New Member

    εχεις αναρμοστη συμπεριφορα και με αποκαλεις γελοιο ανθρωπακι,παραβιαζεις τους κανονες και μακαρι να διαγραφεις,να ψαχνεις σκλαβα στο marketplace του fb
     
  12. tithon

    tithon Contributor


    δώσε τόπο στην ..κλάψα.
    ξαναπές του ευθέως:
    αφού δεν σου κάνει τα χατήρια και τα γούστα σου.

    ---

    αντίθετα απ τα συζητούμενα στις βδσμικες συζητήσεις, οι διάττοντες μου φαίνονται χρήσιμοι, ακριβώς γιατί δίνουν το μέτρο και ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μες στο γάλα.
    κάθε διάττων ξεχωριστά.