Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βλέπουν οι γυναίκες τα στρινγκ στους άντρες και τα γυναικεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος vananails, στις 8 Αυγούστου 2014.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άρχισαν οι έμφυλες άτεχνες ψυχαναλύσεις.
    Επαέ χρειάζεται ένα πατουσοπαγωτό ωρέ  
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εγώ για να απαντήσω στο αρχικό ποστ   χιχιχιχι

    Προσωπικά τρελαίνομαι   Μου αρέσει τόσο πολύ το θέαμα, που μου τρέχουν τα σαλάκια   αν υπάρχουν και ζαρτιέρες/κάλτσες απογειώνομαι  

    Φέρνω εγώωωω. Νιάουυ  
     
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Τα βλέπω με ματάκια που γυαλίζουν....
    Και τρελαίνομαι για τα δικά του εσώρουχα φορεμένα στο κορμί του....
    Και ζηλεύω!!
    Έχει κάποια τόσο τέλεια, που θα του τα κλέψω!!!    
    Υ. Γ. Αν κάτι με χαλάει, είναι που τα φοράει μόνο όταν θέλει εκείνος και ποτέ όταν τον παρακαλάω εγώ!!!
    Υ. Γ. 2.Δυστυχως δεν βολεύει το νούμερο στις γόβες του για κλοπή από μένα. Αν τις ακουμπήσω χωρίς την άδεια του, θα με σαπίσει!!!
     
    Last edited: 21 Φεβρουαρίου 2016
  4. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Είναι υπέροχο να βλέπεις τα ωραία και στρογγυλεμένα ανδρικά κωλαράκια να ομορφαίνουν.. το στρινγκ.
    Φυσικά αν βολεύουν μπορούν να φοριούνται και καθημερινά..

    Πάντως η ιδέα ότι κάτω από ένα τζιν ή ένα ανδρικό κουστούμι ή μία φόρμα φοριέται ένα στρινγκ είναι πολύ καυλωτική..

    Κανείς δεν θα το φανταζόταν αλλά μόνο η σύντροφος που θα του το έδινε..
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    τι να σου πω δεν το χω σκεφτει
     
  6. angel42

    angel42 Regular Member

    Ανάλογα τον κώλο...  Α.
     
  7. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Καλημερα!!
    Προσωπικα σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να δω το αρσενικο που εχω-ειμαι διπλα του να φοραει στρινγκ και πολυ περισσοτερο τα δικα μου..
    Θα εχανα τον σεβασμο μου προς εκεινον..
    Δεν ξερω αλλα με χαλαει παρα πολυ..
    τον θελω με τα δικα του εσωρουχα..ή ακομα καλυτερα...χωρις καθολου  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βασικά, τα string της γυναίκας μας δεν τα φοράμε ποτέ ( κυρίως για λόγους υγιεινής, όσο καθαροί κι αν ήμασταν ). Παίρνουμε τα δικά μας χαχα.
    Δεύτερον, όσο και κάποιες και κάποιοι να το γούσταραν, θα τους πρότεινα άλλο είδος γυναικείου εσωρούχου.
    Αφού να κάνουν κούνια τα "σπουργιτάκια" στα πλάγια, δεν είναι ότι το καλύτερο. Κατά τ' άλλα περί ορέξεως εσωρουχόπιτα, αν αρέσει και στους δυο, να τα περνάνε φίνα.
    Ως προς τα λανθάνουσας και μη εκδηλωμένης υποτακτικότητας ή τα περί σεξουαλικού προσανατολισμού του ανδρός που θα φορούσε string ή λοιπά κομμάτια της γυναικείας γκαρνταρόμπας. Δεν έχει καν νόημα να γράψω κάτι.
    Ο/η καθένας/καθεμία ας μείνει με την ιδέα του/της επί του θέματος ( και καλά θα κάνει ).  
     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2016
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πράγματι, κι εμένα μου φαίνεται αντιαισθητικό, υπάρχουν άλλωστε εξαιρετικά strings βασισμένα στην ανδρική ανατομία. Βέβαια μία φίλη μου είπε ότι του δίνει επίτηδες το δικό της για να τον ζορίζει στα... προεξέχοντα. Ήντα να πω, ο σαδισμός μου απλώνεται σε άλλες μπάντες  
     
  10. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Του τρολ το στρινγκ γινεται εδω
    Πήγα κ εγω μια φορα να φορέσω τη χορδή της κοπελιάς κ το έσκισα.δν πρόλαβε να περασει τον αστράγαλο μου. Μου έμεινε στρινγκοψυχολογικο έκτοτε κ φοράω μονο τα μποξερακια μου να μου κουνιούνται περα δωθε
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ωωω αν ειναι ετσι αλλαζει το πραμα...  
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ήντα 'σαι 'συ; Με το μέρος τση φίλης;