Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς βρίσκω Αφέντρα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος lefteris1, στις 2 Σεπτεμβρίου 2022.

  1. lefteris1

    lefteris1 New Member

    Καλησπέρα σε όλους,

    Ήθελα να ρωτήσω για το πώς μπορεί να βρει κάποιος Αφέντρα, λόγω του ότι είμαι νέο μέλος δεν γνωρίζω τον τρόπο εύρεσης.Όλες οι απαντήσεις θα ληφθούν υπόψη.
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καλώς ήρθες.

    H @Afentra katrina θα σας δείξει τα κατατόπια, είναι η συντονίστρια στην εύρεση σκλάβων/υπό.

    Thank me later.    
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    xo.gr (Χρυσός Οδηγος)
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν αυτά τα νήματα μπορούσαν να γίνουν match με κάποιο τρόπο, θα βοηθιόταν πολύς κόσμος... λέω εγώ τώρα μια ιδέα  
     
  5. lefteris1

    lefteris1 New Member

    Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ συνειδητοποιημένος ξέρω ποια είναι η θέση μου, ξέρω ότι θέλω να διευκολύνω την καθημερινότητα της Μελλοντικής μου Κυρίας, να είμαι υποταγμένος σε αυτή και να την έχω σαν Θεά, να συζητούνται τα πάντα μα η τελική απόφαση θα είναι της Κυρίας μου και άλλα πολλά. Απλά έχω και εγώ ορισμένα όρια, τα οποία είναι λογικό να υπάρχουν γιατί και οι υποτακτικοί άνθρωποι είμαστε. Ευελπιστώ να βρω κάποια στιγμή την Κυρία της ζωής μου.
    Ευχαριστώ πολύ τους προλαλήσαντες για τις απαντήσεις τους.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν είμαι σίγουρη ότι έχω καταλάβει, μπορείς να το εξηγήσεις περισσότερο;   
     
  7. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @lefteris1 Η κεντρική ιδέα είναι ότι δεν βρίσκεις εσύ την Αφέντρα, εκείνη σε βρίσκει.
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ω ναι  
    Λέω ότι αν με κάποιο τρόπο γίνουν match νήματα όπως αυτό και το άλλο της Αφέντρας Κατρίνα, θα υπήρχε σημαντική εξοικονόμηση χρόνου στις αναζητήσεις των...  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ωραία ιδέα!  
     
  12. skia

    skia Contributor

    Λέγε τέτοια και προβλέπω να ξεπροβάλλουν νήματα τύπου "ζητείται...."