Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς θα με βρει μια Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος lefteris1, στις 12 Σεπτεμβρίου 2022.

  1. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Μα ό,τι κι αν είναι η κεντρική ιδέα δεν αλλάζει
    Όταν ψάχνουμε οτιδήποτε πρέπει να υπάρχει διαθεσιμότητα και να επιλέξουμε και να μας επιλέξουν. Η μορφή που θα έχει η θα πάρει η σχέση είναι άλλο θέμα. Αλώστε δεν νομίζω πως κάποιος που ψάχνει νοιάζεται στα σοβαρά για αυτά.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Γιατί;
    Από που προκύπτει αυτό το πρέπει;
     
  3. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Αν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα θα απομείνουμε με το πουλί στο χέρι, ξέρω γω.
    Το ίδιο θα συμβεί και αν δεν μας επιλέξουν η αν εμείς δεν επιλέξουμε κανέναν.
    Οπότε το "πρέπει" προκύπτει δια λόγους καθαρά πρακτικούς.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Φυσικά και υπάρχουν Αφέντρες. Αν δεν βρίσκεις κάτι δεν κάνεις σωστά.
     
  5. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Δεν είπαμε τι υπάρχει και τι δεν υπάρχει ρε άνθρωπε. Γενικά μιλάμε. Εσύ ήθελες να πεις ότι υπάρχουν αφέντρες; Οκ.
     
  6. Konstantina Lionaki

    Konstantina Lionaki ΔΕΝ ψάχνω τίποτε.

    Ισχύει ότι σε προσεγγίζει αυτή αλλά πρέπει να ξέρει ότι είσαι υποτακτικός.
    Τους σκλάβους μου τους φλέρταρα εγώ, αφού δεν μου αρέσει το να με φλερτάρουν. Εκείνοι με την σειρά τους έδειχναν ότι τους αρέσω.
     
  7. lefteris1

    lefteris1 New Member

    Πραγματικά σας ευχαριστώ όλες και όλους εγκαρδίως για τις απαντήσεις σας, να στε όλες και όλοι καλά ευελπιστώ να σας γνωρίσω και σε κάποια συνάντηση θα ήταν υπέροχο να ανταμώσουμε και από κοντά.
     
  8. Widget

    Widget Regular Member

    Προσωπικά, θα κοιτούσα να πάω σε κάποια συνάντηση να γνωρίσω άτομα του χώρου με κύριο σκοπό να περάσουμε καλά και να έχουμε ενδιαφέρουσες συζητήσεις, να γελάσουμε κλπ. Από εκεί και πέρα, αν κάποια κοπέλα μου κινούσε το ενδιαφέρον και, εφόσον οι συνθήκες το επέτρεπαν, μπορεί να επιδίωκα να συζητήσω μαζί της, χωρίς απαραίτητα να φλερτάρω. Εκτός αν τύχαινε να με προσεγγίσει κάποια.

    Σε κάθε περίπτωση, πιστεύω ότι συνήθως (όχι πάντα) σε τέτοιες περιπτώσεις νιώθουν και οι δύο πλευρές αν υπάρχει έστω και ένα μικρό ενδιαφέρον. Αν ναι, λογικά τις επόμενες μέρες θα γίνει και πριβέ διαδικτυακή συζήτηση και θα επιβεβαιωθεί αν και οι δύο πλευρές ενδιαφέρονται για περαιτέρω γνωριμία ή οτιδήποτε άλλο.

    Για να μη μακρηγορώ άλλο, θεωρώ ότι οι συναντήσεις είναι ιδανικές για ανοίξεις λίγο τον κύκλο γνωριμιών σου.
     
  9. lefteris1

    lefteris1 New Member

    @Widget Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές να σαι καλά!!!
     
  10. slave32

    slave32 Regular Member

    Σαφως. Αλλα δεν πρεπει και καπως να "πουλησει" τον εαυτο του;
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για δώρο προορίζεται;
     
  12. anima0

    anima0 Regular Member

    @lefteris1 αν παρατηρήσεις με προσοχή το άβαταρ θα δεις ότι η Κυρία @Dark_Explorer έχει ήδη εστιάσει τα γυαλία της στο διάδρομο!

    Καλό φθινόπωρο βεβαίως και ελπίζω να φέρατε και καμιά ρακί γιατί λέει πετρέλαιο κι αέριο γιοκ, για τον επερχόμενο χειμώνα.
    BDSM to stay warm? ξύλα ή ξυλιές;