Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς θα με βρει μια Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος lefteris1, στις 12 Σεπτεμβρίου 2022.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Πάντως για τις σκλάβες και τις υποτακτικές λένε οτι είθισται να προσεγγίζουν πρώτα αυτές. Να δείχνουν δηλαδή πρώτες την διαθεσιμότητα τους και έπειτα ο Κ αποφασίζει αν θα ασχοληθεί.

    Όσο για το ότι υπάρχουν Αφέντρες και όποιος δεν ανήκει δεν κάνει κάτι σωστά, συγγνώμη κιόλας, αλλα είναι μπαρουφα.
     
  2. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Καλά εξαρτάται. Αν δουν η έστω υποψιαστούν πως αυτή είναι καλό γκομενάκι γίνεται διαδήλωση αφεντάδων στο ινμπόξ της. Και ούτε αν είναι πραγματική υποτακτική τίθεται θέμα, ούτε της λένε αν θέλει να υπηρετήσει η να ικανοποιήσει τα βίτσια της ούτε τίποτα απο τις μπαρούφες που λένε στους άντρες υποτακτικούς προκειμένου να τους πουν πως αυτοί φταίνε που δεν βρίσκουν τις χιλιάδες αφέντρες που δήθεν υπάρχουν .

    Συμφωνώ. Πρόκειται περί Μέγιστης αν και διαχρονικής μπαρούφας διότι ακόμα και αν ισχύει είναι ζήτημα που εναπόκειται στην προσωπική γοητεία εκείνου που ψάχνει και επομένως ισχύει για όλα τα στάτους και κάθε είδους ερωτική σχέση.
     
  3. ΜουσΑ

    ΜουσΑ Regular Member

    Δεν τίθεται θέμα γιατί ούτε αυτοί που περιγράφεις είναι '' πραγματικοί'' Κ
     
  4. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    κι εσύ πού τα ξέρεις αυτά;
     
  5. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Υπάρχουν δηλαδή κάποιοι και κάποιες που είναι πραγματικοί οτιδήποτε
    ;
     
  6. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Τα ξέρω επειδή μου τα λέει ένα πουλάκι, επίσης τα ξέρω επειδή είμαι πονηρούλης και γενικώς επειδή ξέρω πολλά.
     
  7. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Άχμ... μάλιστα... μάλιστα...
     
  8. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Ναι
     
  9. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Κατά βάθος συμφωνώ. Ο Κίσιγκερ ας πούμε είναι πολύ αφέντης καθώς και ο Τζέκινς Χαν παλαιότερα.
     
  10. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    δεν τους ξέρω τους κυρίους... για να το λες κάτι θα ξέρεις...
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    το ος/η/ο φαίνεται να 'ναι απλώς μόδα. με λίγη εκτόνωση. σαν το σ/κ
     
  12. slave32

    slave32 Regular Member

    Ο σκλαβος ναι, χρηστικο κιολας.