Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς με κάνει το πουτανακι του.!! Αφηγήσεις.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lila-sub, στις 14 Φεβρουαρίου 2020.

  1. Switch83

    Switch83 New Member

    Εγώ από αυτά που διάβασα ένα έχω να πω.. Μην το βάλεις στον ελληνικό γιατί αν πας να στον πούνε μετά θα κάνουν και διάγνωση ταυτόχρονα και θα σε χρεώσουν περισσότερο..  
     
  2. Κατεψυγμένο ή μη...καλά να περνάτε!
     
  3. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Κάτι καινούριο που το ήθελα καιρο και επιτέλους ο Κ. μου το πραγματοποιήσε. Με έδεσε στα 4 στο κρεββάτι . Μου έδεσε τα μάτια και μου έβαλε ακουστικά στα αυτιά με τραγούδια ώστε να μην βλεπω και ακούω τίποτα παρά να νιώθω αυτά που μου κάνει και το άγγιγμα του ενώ ταυτόχρονα μου κοκκίνιζε το κωλαρακι .Με εξιταρε τόσο πολύ το γεγονός ότι δεν ήξερα που θα με αγγίξει στη συνέχεια και που βρίσκεται μέσα στο χώρο.πολυ άγχος και ανυπομονησία .
     
  4. RAIN

    RAIN nefelibata

    Από περιέργεια, τί μουσική επέλεξε;
     
  5. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Κάποιο hardstyle mix!
     
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εγω θα επελεγα κατι σε hard core ποντιακη λυρα... bdsm κανουμε, δεν παίζουμε!
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Διάλεξε κάτι που σου αρέσει, κάτι που αρέσει σ' εκείνον, ή κάτι που δεν σχετίζεται με κανένα τρόπο με τον ένα ή τον άλλο; Ήταν επιλογή, ή αδιάφορο σαν τη μουσική των σούπερ μάρκετ;
     
  8. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Απλά είναι γρήγορη ηλεκτρονική μουσική που μας αρέσει.
     
  9. xaris567

    xaris567 New Member

         
     
  10. ElatedMind

    ElatedMind Draco Dormiens Nunquam Titillandus

    Try this next time :
     
  11. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Κάποιος ακούει terrocore?  
     
  12. ElatedMind

    ElatedMind Draco Dormiens Nunquam Titillandus

    -Μπορεί...
    Για να μπιστάς καλύτερα !!!!