Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς με κάνει το πουτανακι του.!! Αφηγήσεις.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lila-sub, στις 14 Φεβρουαρίου 2020.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    την επομενη φορα δοκιμαστε με drum'n'bass
     
  2. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Πες τον δικό σου να σου βάλει το παλιό καλό old skool hardcore (Thunderdome) που έπαιζε το MTV, που ακούγαμε στις αρχές του '90 και που ακούμπησε και λίγο το Sunrise Zone:



    Θα ισιώσει το αυτάκι σου. Trust me.
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ενδιαφέρον πως μια σχεδόν αμιγώς BDSM-ικη ανάρτηση μπορεί να μετατραπεί σε άλλη μια συζήτηση περί μουσικών προτιμήσεων. Το ίδιο ενδιαφέρον με την επικρότηση της επίδειξης φτηνού χιούμορ και την στηλίτευση της δυσανεξίας σε αυτό.

    @Lila-sub : πάντα να απολαμβάνετε χωρίς να πτοείσθε.
     
  4. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Αφήνω αυτό εδώ από τις τελευταίες μέρες
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  5. Minws

    Minws Regular Member

    Ανορθόγραφο...
     
  6. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Τη μια βαζακια... την αλλη κουταλακια... εγω εχω ξενερωσει.

    Αμα δεν σου το πεταξει το χυσι στη μουρη ποια η απολαυση;

    Κουταλακι τωρα.....

    Ουτε το γλυκο του κουταλιου δεν τρωμε με κουταλακι παιδια! Χερι και παλι χερι!

    (Κατα τ αλλα εξαιρετικο νημα, ευχαριστουμε)
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αν η καυλα ηταν σοβαρο πραγμα θα την βλεπαμε στις ειδησεις.

    Η καυλα ειναι ντροπιαστικη, γελοια κι ακρως αυθαιρετα ηλιθια. (Οχι της νηματοθετριας. Γενικα η καυλα μας).

    Εδω η κυρια ξεφτιλιζεται πινοντας χυσια σε δημοσιους χωρους απο βαζακια εχοντας η ιδια επιλεξει να το κανει και λετε να την πειραξει που ολο αυτο προσφερει γελιο σε ανθρωπους που επισης ξεφτιλιζουν και ξεφτιλιζονται για απολαυση;

    Θεε και Κυριε!
     
  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    μα φυσικά... να ανακατευτεί με την μάσκαρα που θα τρέχει απο τα ματια.. αμ αυτές ειναι εικόνες ..
     
  9. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Η καυλα είναι σοβαρό πράγμα, σοβαροφανες δεν είναι  
     
  10. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δυστυχως χρησιμοποιω αδιαβροχες γιατι ειμαι πολυ κλαψιαρα αλλά ειναι ωραια ιδεα! Ευχαριστω για το tip!
     
  11. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    καλές και οι αδιάβροχες καλή μου...
     
  12. Dasein

    Dasein Regular Member

    @Lila-sub πολύ ωραίο νηματακι, να περνάτε οι δύο σας πάντα υπεροχα και ηδονικά