Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Π/ποιος επιλέγει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 9 Φεβρουαρίου 2007.

  1. σωστός ο justcouple αναφέρει κάτι που ξεκινάνε όσοι μπένουνε από μικρή ηλικιά συνήθως
     
  2. Yπάρχει και μια...εχμ ακραία εκδοχή...που ο περίγυρος αποφασίζει (σιωπηρά) για αυτούς (γέλια)..
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Π/ποιος επιλέγει;

    Η απαντηση σου καλυπτει πληρως και την δικη μου αποψη για το θεμα.

    Υ. Γ. soft σου εδωσα θεμα......την πληρωμη μου την δινεις στο παρτυ ναι?...   
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Π/ποιος επιλέγει;

    αμ δεν θα έρθω 
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Π/ποιος επιλέγει;

    Ειπα να σε πειραξω λιγο 
    Καταλαβα γιατι μιλαγες.
    Το κακο ειναι οτι συνηθως οι ιδανικες περιπτωσεις ειναι οι φανταστικες περιπτωσεις.
    Στην ουσια διαλεγει οποιος εχει τα προσοντα να διαλεξει....οποια και αν ειναι αυτα 
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Ω, ναι...  

    Τα υπόλοιπα μου κάνουν λίγο για το BDSM`s Handbook.
     
  7. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Εδώ θα συμφωνήσω κι εγώ απόλυτα 
     
  8. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Π/ποιος επιλέγει;

    Έλα άσε τα νάζια και σκέψου το καλύτερα!!
    Εμείς πάντως σε περιμένουμε 
     
  9. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Π/ποιος επιλέγει;

    Υποκειμενικά θέλω να πω πως επιλέγει ο πιο χορτάτος τις παρέας ότι και να είναι (είτε DOM είτε sub).
    Διότι έμαθα πως πολλά προβλήματα λύνονται με τον απλό τρόπο. Όπως και στο εμπόριο έχουμε την ζήτηση και την προσφορά!! Ζήτηση και προσφορά είναι το κλειδί!! Και δίστιχος χάνει εκείνος/νη που δεν είναι χορτάτος…..
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Είναι που κατέχεις πολύ καλά το θέμα Lost boy γι αυτό  

    Το Κυρίαρχο στοιχείο επιλέγει από τα υποτακτικά που προσφέρονται. Και βάζει τους όρους.

    Λύνει πολλά δυνάμει προβλήματα σχέσεων από αυτά που αναφέρονται σε άλλο νήμα της σήμερον.
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Ναι όντως έτσι γίνεται................. στον πλανήτη BDSM......
     
  12. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Π/ποιος επιλέγει;

    στο επόμενο Master-ο-πάζαρο μη ξεχάσετε να με φωνάξετε pls...