Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΡΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑΑΑΑΑΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 18 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Constan

    Constan Regular Member


    να σου πω την λυση στο προβλημα σου.3-4 ωρες πριν τη συναντηση δεν καταναλωνεις πολλα υγρα κ οταν βγαινεις παρε κατι που δεν θα πεις,αφυδατωνεις τον οργανισμο σου κ ησυχαζεις.
     
  2. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    κοίτα εκτός που δεν με πολυνοιάζει τι θα σκεφτεί ο άλλος, φαντάσου ότι ξυπνάω το βράδυ γιατί διψάω. καταναλώνω από μισο λίτρο νερό και πάνω μόνο όταν κοιμάμαι....
    κοινώς αν μου κόψουν το φαϊ χεστηκα αν μου κόψουν το νερό τρελαθηκα..... οπότε δεν παίζει να μείνω απότιστη 4 ώρες..μετα απλώς θα έχω νεύρα και πάλι χάλια θα πάει!